ورود اعضاء

شناسه کاربری:
رمز عبور:

ثبت رایگان دامنه ir

این سرویس از سال 96  تا کنون غیر فعال می باشد. برای دریافت کد تخفیف دامنه به صفحه  تخفیف روزانه دامین مراجعه نمایید.

توضیحات مربوط به ثبت رایگان دامنه ir بدون قرعه کشی:

شبکه دی اقدام به ارائه کد تخفیف ثبت رایگان دامنه با پسوند ir نموده است که این کد به صورت خودکاربا استفاده از ابزار "ScheduGram" و زمانبندی تصادفی بین اولین ساعات روزهای تعطیل تا آخرین ساعات روز در صفحه اینستاگرام شبکه دی در اختیار کاربران قرار می گیرد. کد مربوطه حداقل یک روز در هفته یا بیشتر و در روزهای تعطیل و به تعداد محدود در صفحه اینستاگرام شبکه دی بدون قرعه کشی و به صورت عمومی در اختیار کاربران قرار می گیرد و اولین کسانی که کد را وارد نمایند در اولویت قرار دارند.
تعداد کدها در روزهای مختلف متفاوت خواهد بود و کاربران می توانند تا سقف روزانه تعیین شده از کد تخفیف استفاده نمایند. در صورتیکه هنگام وارد نمودن کد با پیغام "عدم تائید کد" مواجه شدید این بدین معنی می باشد که سایر کاربران حداکثر استفاده از کد را داشته اند و با توجه به محدودیت در تعداد، ظرفیت آن به پایان رسیده. با تغییر کد در روزهای دیگرمی توانید نسبت به ثبت رایگان دامنه اقدام فرمائید.
قیمت اصلی و بدون تخفیف ثبت دامنه ir. برای یکسال 16،000 تومان است که بعد از وارد کردن کد تخفیف ثبت رایگان ، بدون هیچگونه پرداختی قادر به ثبت دامنه خواهید بود. هنگام ثبت دامنه توجه فرمائید:
1- تکمیل فرم ثبت دامنه با مشخصات صحیح طبق روال ثبت عادی دامنه الزامی است.
2- این کد صرفا ویژه ثبت دامنه ir می باشد.
3- مدت اعتبار ثبت یکسال می باشد.
4- امکان تمدید دامنه با این کد تخفیف میسر نمی باشد.
5- قوانین ثبت دامنه بر حسب مقررات مرکز ثبت ایرنیک اعمال و تائید نهایی نام انتخابی بر عهده سازمان مذکور می باشد، در صورت عدم تایید دامنه با توجه به انقضای کد تخفیف امکان ثبت مجدد دامنه رایگان وجود نخواهد داشت مگر با کد جدید.
6- شبکه دی می تواند سیاستهای خود در قبال ثبت رایگان دامنه را بدون اعلام قبلی تغییر دهد.
7- قبول موافقتنامه کاربران برای استفاده از تمامی سرویسها حتی خدمات رایگان الزامی است.
کد رایگان ثبت دامنه ir از اولین ساعات روزهای تعطیل (به صورت تصادفی بین اولین دقایق روز تا لحظات پایان شب (از 0:01 تا 11:59) در صفحه اینستگرام شبکه دی به آدرس زیر قرارمی گیرد:
درج کد :  http://instagram.com/daytelecom   
امکان استفاده از کد رایگان ثبت دامنه ir. تنها برای ثبت آنلاین در نظر گرفته شده . دامنه های رایگان مشابه سایر دامنه ها علاوه بر دسترسي و مديريت كامل در بخش اعضاي شبكه دي شامل تغییر دی ان اس، تغییر مشخصات مالکیت ، قفل یا باز کردن حالت انتقال و امکان مدیریت را نیز دارند. در صورت پایان تعداد کدهای تخفیف رایگان امکان استفاده از تخفیف بالای 50 درصد دامنه ir و تخفیف حدود 10 درصدی سایر دامنه ها با کد موجود در صفحه تخفیف ها موجود است:
http://day.ir/discounts

مراحل استفاده از کد تخفیف رایگان

1- تکمیل فرم عضویت در Portal.day.ir
2- استفاده از راهنمای ثبت دامنه ir
3- وارد نمودن کد تخفیف  در جایگاه مربوطه