MS Exchange Host | هاست ایمیل اکسچینج
شماره تماس : 8600 8883 021
ِ

میزبانی ایمیل سرور اکسچینج   MS Exchange 2016

آیا در یک سازمان بزرگ با تعداد کاربران زیاد نیاز به سرویس ایمیل و تقویم کامل و یاد آور جلسات یکپارچه دارید؟
آیا ایمیل درسازمان شما نقش حیاتی دارد؟
امروزه دسترسی به ایمیل برای یک مدیر یا کارشناس در یک سازمان به صورت موازی از دستگاهها و روشهای مختلف یک ضرورت است.
ایجاد اکانت در برنامه های اوت لوک دسکتاپ وتلفن همراه بدون نیاز به مشخصات فنی تنها با انتخاب گزینه Exchange Mode به سرعت انجام می شود.
سینک نبودن ایمیل وتقویم کاری در دستگاههای مختلف کاربر  از جمله موبایل یا دسکتاپ مشکلات زیادی برای سازمان ایجاد می کند در اکسچینج چنین مشکلی وجود ندارد.
تا قبل از این داشتن سرویس یکپارچه اکسچینج به دلیل پیچیدگی در نصب و نیاز به اکتویر دایرکتوری نیازمند داشتن کارشناس خبره در محل شرکت و سخت افزار قوی و پهنای باند زیاد بود.
 آیا راه اندازی دیتاسنتر یا اتاق سرور و تجهیزات وهزینه های نگهداری و پهنای باند و موارد بسیار دیگر از این دست برای داشتن سرویس اکتیو دایرکتوری و ایمیل سازمانی قابل اطمینان به صرفه است؟ زمان آن رسیده که  بدون دردسرهای مدیریت و نگهدای سرور Exchange و اکتیو دایرکتوری داشته باشید. شبکه دی با بیش از۱۵ سال سابقه سرویس دهی در حوزه وب و ایمیل و راه حلهای جامع سازمانی برای ایمیل با تسلط کامل به محصولات مایکروسافت آماده ارائه سرویس مطمئن و بدون خطا برای سازمان شماست. راه حل های سرویس ایمیل براساس نیاز مشتریان از یک وب میل امن و ساده تا سرویس های تحت لینوکس یا اکتیو دایرکتوری ومایکروسافت اکسچینج قابل ارائه می باشد، برای دریافت مشاوره رایگان در این زمینه لطفا با همکاران واحد فروش تماس بگیرید.
چه کسانی از سرویس میزبانی ایمیل Exchange شبکه دی استفاده می کنند؟
سازمانهایی که نیاز به ارتباطات یکپارچه و دقیق دارند.
سازمانهایی که تداخل یا اشکال در استفاده همزمان موبایل و دسکتاپ باعث اختلال در عملکردشان می شود.
سازمانهایی که جلسات کاری متعدد برگزار می کنند.
نیاز به تقویم دقیق با یادآوری زمان و جزئیات جلسات
نیاز دسترسی به تمام امکانات از طریق وب، OutLook انواع پلتفرم موبایل IOS, Android ویندوز، بلک بری و در هر لحظه...

 با وجود اینکه ارائه سرویس MS Exchange Email Hosting در ایران سابقه نداشته در مدت کوتاهی که از ارائه آن توسط شبکه دی می گذرد سازمانهای بزرگی از آن استقبال نموده اند. از جمله این سازمانها که در حال استفاده ازمیزبانی ایمیل اکسچینج  شبکه دی در ایران هستند، شرکت کاله نوشیدنی های شمس، شرکت بین المللی هانی ول HoneyWell ایران، شرکت داوراش چین، گروه ایران چاینا و بازرگانی پرشین پیشرانه، شبکه سازان پیوند پویا  وسازمانهای دولتی و یا خصوصی دیگر

چرا مایکروسافت اکسچینج MS Exchange ؟

سرویس MS Exchange Email Hosting محصولی بیش از یک میل سرور  است و با قابلیت های یکپارچه سازی اکتیو دایرکتوری و امکان ادغام با سرویس ها و محصولات مایکروسافتی و غیر مایکروسافتی و افزودن امکاناتی مثل VOIP  یا اسکایپ تجاری در صورت تمایل و  پست صوتی یا تقویم کامل خود به یک پیام رسان  یک پارچه کامل و بی نظیر تبدیل شده. کافی است منشی برای هماهنگ کردن جلسه تنها یک دعوتنامه از طریق آوتلوک خود برای افراد مورد نظر سازمان با جزئیاتی مثل موضوع ،زمان ساعت و محل ارسال نماید و هر یک از گیرندگان در هر مکانی حتی خارج از شرکت بدون نیاز به تایید تلفنی از آن مطلع شوند و در صورت عدم امکان حضور آن را نپذیرند و بدین ترتیب هماهنگی بسیار کاملی بدون هیچ عذر وبهانه برای هر یک از مدعوین بوجود می آید.

 دسترسی به ایمیل و یادآوری و قبول یا لغو قرارها و جلسات و Calendar از هر طریقی ممکن است، امکان استفاده همزمان از طریق وب WebMail ، آوت لوک Outlook در PC یا موبایل ها با سیستم عامل های مختلف از جمله IOS یا اندروید و مایکروسافت و ...  کاربری بسیارساده : با انجام تنظیمات فنی کارشناسان واحد فنی در شبکه دی،  کابران شما تنها با انتخاب نوع اتصال Exchange در گوشی یا PC و درج نام کاربری و رمز بدون هیچگونه نیاز به تنظیم خاصی در کلاینتها به سرویس متصل می شوند. قابلیت Active Sync در لحظه تمام رویدادها و تقویم، قرارها و ایمیلها را در موبایل و PC  یا وب یکسان سازی می کند و محدودیتی در تعداد کاربران برای این منظور وجود ندارد، ضمن اینکه به دلیل یکپارچگی در ساختار محصولات مایکروسافتی خطاهایی که در برخی نرم افزارهای مشابه بروز می نماید مثل سینک نشدن در برخی شرایط خاص رخ نخواهد داد. امکان داشتن وب سایت برای دامین : هر سرویس ایمیل اکسچینج به همراه اکتیو دایرکتوری فعال ایجاد می شود و با رعایت استانداردهای فنی هیچگونه اختلالی در فعالیتهای دامین از جمله صفحه وب یا سایر بخشهای دامین بوجود نمی آید، حتی امکان ارائه سرویس میزبانی جداگانه تحت ویندوز سرور یا لینوکس به وب سایت یا زیردامنه ها وجود دارد. 

SSL  رایگان:

سرویس ارائه شده با امنیت کامل و به صورت امن بارمزنگاری SSL و امنیت در پروتکلهای مختلف از جمله unified messaging/IMAP/SMTP/POP3/Webmail ارائه می شود و دسترسی به ایمیلها از هر طریق از جمله موبایل، وب یا PC کاملا امن و رمزنگاری شده می باشد. سرویس ارائه شده کاملا ایزوله و تحت سرور مجزا و اختصاصی بوده وهیچیک از منابع با هیچ دامین یا سایت دیگری به اشتراک گذاشده نشده. ارائه دسترسی کامل به مدیر شبکه شما. قابلیت مدیریت تحت وب بدون تنظمیات اکتیو دایرکتوری. قابلیت اتصال به Skype for Business
 بدون اسپم شدن، کلیه کانفیگهای لازم برای دریافت درInbox گیرنده از سمت سرور توسط کارشناسان شبکه دی انجام می شود و یک سرویس کاملا مطابق با استانداردهای روز در اختیار شما قرار می گیرد.
تهیه مداوم و رایگان نسخه پشتیبان. عدم محدودیت در ارسال و دریافت های تجاری و واقعی.
توجه: این سرویسها ویژه کاربران تجاری با کاربردهای قانونی است و امكان استفاده به عنوان ارسال ايميل تبليغاتي و هرزنامه به هر شكل ندارد.

MS Exchange Host | هاست ایمیل اکسچینج

ِ