ورود اعضاء

شناسه کاربری:
رمز عبور:

چت آنلاین

میزبانی ایمیل سرور اکسچینج   MS Exchange 2016

آیا در یک سازمان بزرگ با تعداد کاربران زیاد مشکل ایمیل دارید؟
آیا ایمیل در کسب و کار شما نقش حیاتی دارد؟ آیا علاوه بر ایمیل به تقویم دقیق و یادآور جلسات روی موبایل و لپ تاپ با امکان دسترسی و تغییر در هر کجای دنیا را دارید؟ آیا راه اندازی دیتاسنتر یا اتاق سرور و تجهیزات وهزینه های نگهداری و پهنای باند وموارد بسیار دیگر از این دست برای داشتن سرویس اکتیو دایرکتوری و ایمیل سازمانی قابل اطمینان به صرفه است؟ زمان آن رسیده که  بدون دردسرهای مدیریت و نگهدای سرور Exchange و اکتیو دایرکتوری داشته باشید. گروه فنی متخصصین شبکه دی با بیش از۱۵ سال سابقه سرویس دهی و راه حلهای جامع سازمانی برای ایمیل با تسلط کامل به محصولات مایکروسافت آماده ارائه سرویس مطمئن و بدون خطا برای سازمان شماست. راه حل های سرویس ایمیل براساس نیاز مشتریان از یک وب میل امن و ساده تا سرویس های تحت لینوکس یا اکتیو دایرکتوری ومایکروسافت اکسچینج قابل ارائه می باشد، برای دریافت مشاوره رایگان در این زمینه لطفا با همکاران واحد فروش تماس بگیرید. چه کسانی از سرویس میزبانی ایمیل Exchange شبکه دی استفاده می کنند؟ با وجود اینکه ارائه سرویس MS Exchange Email Hosting در ایران سابقه نداشته در مدت کوتاهی که از ارائه آن توسط شبکه دی می گذرد سازمانهای بزرگی از آن استقبال نموده اند. از جمله این سازمانها که در حال استفاده ازمیزبانی ایمیل اکسچینج  شبکه دی در ایران هستند، شرکت بین المللی هانی ول HoneyWell شعبه ایران، شرکت داوراش چین، گروه ایران چاینا و بازرگانی پرشین پیشرانه، شبکه سازان پیوند پویا.

چرا مایکروسافت اکسچینج؟

سرویس MS Exchange Email Hosting محصولی بیش از یک میل سرور  است و با قابلیت های یکپارچه سازی اکتیو دایرکتوری و امکان ادغام با سرویس ها و محصولات مایکروسافتی و غیر مایکروسافتی و امکان افزودن امکاناتی مثل VOIP  یا پست صوتی یا تقویم کامل خود به یک پیام رسان  یک پارچه کامل و بی نظیر تبدیل شده. دسترسی به ایمیل و یادآوری و قبول یا لغو قرارها و جلسات و Calendar از هر طریقی ممکن است، امکان استفاده همزمان از طریق وب WebMail ، آوت لوک Outlook در PC یا موبایل ها با سیستم عامل های مختلف از جمله IOS یا اندروید و مایکروسافت و ...  کاربری بسیارساده : با انجام تنظیمات فنی کارشناسان واحد فنی در شبکه دی،  کابران شما تنها با انتخاب نوع اتصال Exchange در گوشی یا PC و درج نام کاربری و رمز بدون هیچگونه نیاز به تنظیم خاصی در کلاینتها به سرویس متصل می شوند. قابلیت Active Sync در لحظه تمام رویدادها و تقویم، قرارها و ایمیلها را در موبایل و PC  یا وب یکسان سازی می کند و محدودیتی در تعداد کاربران برای این منظور وجود ندارد، ضمن اینکه به دلیل یکپارچگی در ساختار محصولات مایکروسافتی خطاهایی که در برخی نرم افزارهای مشابه بروز می نماید مثل سینک نشدن در برخی شرایط خاص رخ نخواهد داد. امکان داشتن وب سایت برای دامین : هر سرویس ایمیل اکسچینج به همراه اکتیو دایرکتوری فعال ایجاد می شود و با رعایت استانداردهای فنی هیچگونه اختلالی در فعالیتهای دامین از جمله صفحه وب یا سایر بخشهای دامین بوجود نمی آید، حتی امکان ارائه سرویس میزبانی جداگانه تحت ویندوز سرور یا لینوکس به وب سایت یا زیردامنه ها وجود دارد. نسخه آن،  HostName آدرس IP سرور 

SSL  رایگان:

سرویس ارائه شده به صورت امن بارمزنگاری SSL و امنیت در پروتکلهای مختلف از جمله unified messaging/IMAP/SMTP/POP3/Webmail ارائه می شود و دسترسی به ایمیلها از هر طریق از جمله موبایل، وب یا PC کاملا امن و رمزنگاری شده می باشد. سرویس ارائه شده کاملا ایزوله و تحت سرور مجزا و اختصاصی بوده وهیچیک از منابع با هیچ دامین یا سایت دیگری به اشتراک گذاشده نشده. ارائه دسترسی کامل به مدیر شبکه شما. قابلیت مدیریت تحت وب بدون تنظمیات اکتیو دایرکتوری. قابلیت اتصال به Skype for Business بدون اسپم شدن، کلیه کانفیگهای لازم برای دریافت درInbox گیرنده از سمت سرور توسط کارشناسان شبکه دی انجام می شود و یک سرویس کاملا مطابق با استانداردهای روز در اختیار شما قرار می گیرد.
تهیه مداوم و رایگان نسخه پشتیبان. عدم محدودیت در ارسال و دریافت های تجاری و واقعی.
توجه: این سرویسها ویژه کاربران تجاری با کاربردهای قانونی است و امكان استفاده به عنوان ارسال ايميل تبليغاتي و هرزنامه به هر شكل ندارد.

Exchange in Outlook

با انتخاب نوع اتصال اکسچینج در نرم افزار آوتلوک موبایل IOS اندروید یا ویندوز ل‍پتاپ بدون هیچ تنظیم خاصی و فقط با دارا بودن رمز اکانت را تعریف و بلافاصله استفاده نمایید کلیه تنظیمات فنی شناسایی خودکار سرور قبلا انجام شده. 

تهیه نسخه پشتیبان Backup

سرویس میزبانی ایمیل اکسچینج شامل تهیه خودکار نسخه پشتیبان به صورت دوره ای می باشد و حتی اگر مدیر یا کاربر اکانتی را حذف نمود یا فقط Inbox  حذف شد بدون نگران بازیابی از پشتیبان انجام می شود. 

ارائه سرویس SSL رایگان

به همراه سرویس میزبانی ایمیل اکسچینج گواهینامه معتبر اس اس ال برای سایت تهیه می شود که به رایگان نصب و در تمام بخشها و پروتوکلها از جمله وب یا SMTP/IMAP/POP3 و تمام سطوح فعال می شود.

No Spam

تشخیص ایمیل دریافتی سالم از اسپم هر روز سخت تر می شود و کارشناسان برای رفع این مشکل هر روز راه حلهای جدیدتری ارائه می کنند و این تظنیمات نیز به صورت پیش فرض در سرویس شما انجام می شود.

Go Inbox

راه اندازی سرویس ایمیل علاوه بر لزوم رعایت استانداردهای جهانی که مدام در حال تغییر هستند نیاز به تجربه و تنظیمات بسیاری دارد تا ایمیل ارسالی تجاری برای گیرنده به عنوان اسپم تلقی نشده و آن را در اینباکس خود دریافت کند.در سرویس های میزبانی ایمیل شبکه دی تمام تنظیمات لازم و حتی بیش از آن برای این منظور قبل از تحویل سرویس انجام می شود.

سرور مجزا و رایگان

هر سرویس ایمیل اکسچینج حداقل به ۲ سرور با منابع بالای سخت افزاری نیازدارد که برای جلوگیری از مشکلات نگهداری و تنظیمات مربوط به سرور کلیه موارد راه اندازی و نگهداری آن ها به صورت کاملا رایگان انجام می شود و شما بدون هیچگونه نگرانی تنها از سرویس ایمیل با بالاترین سطوح دسترسی استفاده می کنید.