بهینه سازی سایت برای موتور جستجو | SEO | سئو
شماره تماس : 8600 8883 021
ِ

بهینه سازی وب سایت برای موتور های جستجو SEO | Search Engine Optimization

آیا می دانید بیشترین درصد بازدیدکنندگان یک وب سایت را موتورهای جستجو ایجاد می نماید؟
هنگامی که در یک موتور جستجو به دنبال یک موضوع خاص می گردید متوجه این موضوع خواهید شد که برخی از وب سایتها دارای رتبه های بالاتری می باشند و در صفحات اولیه نمایش داده می شوند. بهینه سازی وب سایت باعث می شود رتبه سایت شما در موتور جست و جوگر گوگل بالا رفته که در نتایج یک موتور جستجوی بزرگ بیشترین امتیاز را داشته باشید و یا به عبارتی در صفحه اول و جزو بالاترین نتیجه های جستجو قرار بگیرید. بنابراین اهمیت كسب رتبه های بالا در موتورهای جستجوگر برابر است با بازدید كننده بیشتر و در نتیجه فروش یا درآمد بیشتر. وب سایت هایی كه به نوعی حضورشان ضعیف باشد و برای جستجوگر بهینه نشده اند ، به این معنا كه نتوانسته اند در جای مناسب حضور داشته باشند، در حقیقت در حال از دست دادن فعالیت تجاری و كسب وكار اینترنتی خود می باشند.

ترافیک وب سایت و یا افزایش بازدید سایت یک امر بسیار ضروری می باشد.
بهینه سازی وب سایت شامل تکنیک ها و دستور عمل هایی است که رتبه بندی وب سایت را بر مبنای کلمات کلیدی خاص در موتورهای جستجو بهبود می بخشد. زمانی که کاربران در موتورهای جستجو برای یافتن مطالب مورد نظر خود با درج کلمه یا کلمات مرتبط با آن موضوع در موتورهای جستجو شروع به کاوش می نمایند، موتورهای جستجو صفحات وبی را که در آنها از کلمه یا کلمات مرتبط (کلمات کلیدی) استفاده شده را به نمایش در می آورد.

بهینه سازی وب سایت برای موتور جستجو یا سئو SEO توسط شبکه دی :

در بخش طراحی وب سایت شبکه دی کارشناسان با بهره گیری از دانش روز دنیا و تجارت الکترونیک در جهت بهینه سازی وب سایت مشتریان محترم همواره در ارائه دادن بهترین خدمات کوشا می باشند.
در امر بهینه سازی برای موتورهای جستجو یا SEO با در نظر گرفتن جدیدترین الگوریتم های موتورهای برتر جستجوگر مثل گوگل،بینگ، یاهو و ... همواره بالاترین رتبه ها را دست یافتی می نماییم.

مراحل بهینه سازی وب سایت توسط شبکه دی

:
بررسی رتبه فعلی وب سایت شما
بررسی تعداد وب سایت های رقیب
بهینه سازی کد های موجود در وب سایت
ایجاد و بهینه سازی متون مربوط به حرفه و فعالیت مشتریان
تبادل لینک ، قرارگیری لینک در وب سایت های پربازدید
بهینه سازی تصاویر و سیستم نمایش عکس در وب سایت شما
ثبت وب سایت در روباتهای وب، اسپایدر , Crawler
ثبت وب سایت در وب مستر تولز موتورهای مختلف جستجو از جمله گوگل، بینگ و حتی موتورهایی که کمتر با آن آشنایی دارید مثل ASK, Yandex، DuckDuckGo و ...
تبلیغات اینترنتی
جهت مشاوره سئوسازی وب سایت فوق با بخش فروش شبکه دی ارتباط حاصل نمایید.
ِ