درباره دی | شبکه دی | Day Telecom
شماره تماس : 8600 8883 021
ِ

شرکت ارتباطات شبکه دی

شرکت ارتباطات شبکه دی در ابتدای فعالیت خود از سال 2001 با نام IRANHOSTING جزو معدود شرکتهای ارائه دهنده خدمات وب بوده.
آدرس اولین وب سایت شرکت www.IranHosting.com بود، که این آدرس همچنان فعال می باشد و روی دامنه اصلی شرکت www.DAY.ir پارک شده.
دی به صورت رسمی از سال 1382 با شماره 215333 در اداره ثبت شرکتها ثبت شد. قبل از ثبت رسمی نیز عمده فعالیت شرکت دی خدمات وب و سرویسهای مرتبط با آن بود ولی دلایلی همچون عدم امکان ثبت رسمی نام ایران هاستینگ در سازمان ثبت شرکتها در آن زمان، تشابه نام چند وب سایت دیگر، و مهمتر از همه افق دید مدیران در جهت توسعه فعالیتهای شرکت در سایر حوزه های مرتبط IT و ICT نام ارتباطات شبکه دی برگزیده شد که نام رسمی شرکت به زبان انگلیسی در کارت بازرگانی شرکت Day Telecom شناخته شده و شرکت تا کنون با تمرکز در حوزه خدمات وب و سرویسهای مرتبط فناوری اطلاعات و ارتباطات فعالیت خود را ادامه داده.

خدمات در حال ارائه :
تولید نرم افزار های گوناگون از جمله نرم افزارهای مدرن در حال تولید و توسعه شامل پورتال سازمانی هما، نرم افزار سامانه جامع پشتیبانی Help Desk هما و نرم افزار اتوماسیون استعلام بها و مناقصه دی 
ارائه گواهینامه امنیتی SSL در انواع مختلف، تهیه پهنای باند، تهیه IP از سازمان RIPE، ایجاد مرکز داده Data Center، ارائه انواع سرور مجازی VPS/VDS در کشور ایران، میزبانی وب، ثبت دامنه با پسوندهای مختلف کشوری و سطح اول عمومی،سرویس میزبانی ایمیل تجاری، میزبانی بانکهای اطلاعاتی دیتابیس هاستینگ ،میزبانی وب، وب هاستینگ در پلتفرمهای مختلف، تهیه لایسنس نرم افزارهای مرتبط با خدمات، طراحی وب سایت و سایر خدمات مرتبط با سرویس های وب از جمله تهیه و ارائه سخت افزار مناسب .
در حال حاضر شبکه دی همکار تجاری و نماینده رسمی شرکت های مختلف دنیا در حوزه های ثبت دامنه، لایسنس نرم افزار و گواهینامه SSL می باشد.
ِ