10 سایت برتر برای طراحی و توسعه سایت
شماره تماس : 8600 8883 021
ِ

کد: 1504 تاریخ انتشار: 1392/12/26
10 سایت برتر برای طراحی و توسعه وب سایت شما

10 سایت برتر برای طراحی و توسعه وب سایت شما

w3schools.com
سایت w3 از قدیمی ترین سایت های آموزش طراحی و توسعه سایت بوده و مزیت این سایت اینست که تمام مطالب آن آپدیت بوده و همینطور با یادگیری یک دوره شما می توانید در همین سایت امتحان داده و مدرک معتبر خود را از این سایت دریافت نمایید . در طول یک دوره تمام مطالب با توضیح و مثال و خودتان امتحان کنید طراحی شده .
thecodeplayer.com
در این سایت می توانید افزونه های آماده یک سایت را نگاه کنید و از هر کدام خوشتان آمد فقط روی آن کلیک کنید تا آموزش برنامه نویسی دقیق و مرحله به مرحله به شما آموزش داده شود با عضویت در این سایت می توانید خودتان هم آموزش خود را در این سایت به اشتراک بگذارید به شرط اینکه آموزشتان مقبول باشد .
colorschemedesigner.com
این وب سایت رنگ های تحت وب را به شما معرفی می کند و در قسمت Page Example هنگامی که شما رنگی را انتخاب می کنید به شما می گوید دیگر رنگ هایی که با سایت شما همخوانی خواهد داشت کدامند و همینطور می توانید تم تیره یا روشن انتخاب کنید .
codepen.io
در سایت هم که بیش از هزار آموزش آنلاین وجود دارد شما می توانید طراحی های آماده را نگاه کنید و از طراحی که خوشتان آمد روی آن کلیک کنید و کد های HTML, CSS, JS آنرا نگاه کنید در قسمت Premium که باید مقداری پول پرداخت کنید آموزش مرحله به مرحله وجود دارد و خیلی از امکانات پیشرفته دیگر ...
css-tricks.com
در این سایت آموزش هایی مبنا بر ترفند های CSS وجود دارد که شما را در برنامه نویسی با CSS بسیار کمک می کند , این سایت بیشتر شبیه به یک تالار گفتگو می باشد که برنامه نویسان درخواست های خود را به اشتراک می گذارند .
templatemonster.com
این سایت بیش از هزاران قالب آماده وب سایت دارد که البته این قالب ها پولی بوده ولی ایده خوبی برای طراحی یک سایت به شما خواهد داد .
codeacademy.com
یک سایت فوق العاده برای یادگیری زبان هایی مانند HTML, CSS, PHP, jQuery, ... به این شکل که ابتدا توضیحات لازم به شما داده می شود و سپس از شما تست گرفته می شود و بعد به مرحله بعدی می روید .
lynda.com
کتابخانه آنلاین لیندا یک از معروفترین و بزرگترین سایت آموزش حساب می شود البته فیلم های آموزشی این سایت پولی می باشد ولی می توانید فیلم ها را از سایت های دیگر تهیه کنید و تماشا کنید و یاد بگیرید در این سایت به تمامی مباحث طراحی و توسعه وب اشاره شده و کاملا به شما آموزش داده می شود .
google.com/webmasters/tools
در این سایت می توانید سایت خود را برای موتور جستجوی گوگل بهینه کنید و همینطور می توانید نقشه سایت , کلمات کلیدی , سایت های ایندکس شده و .... را تغییر و اضافه کنید
alexa.com
شرکت الکسا در 1996 در کالیفرنیا تاسیس شد, در سایت الکسا اطلاعات جامع سایت شما از قبیل رتبه و کلمات کلیدی و ... در سطح جهانی در اختیار شما قرار می دهد . البته شما می توانید با پرداخت مبلغی از سیستم بهینه سازی برای موتور های جستجوی الکسا نیز استفاده کنید .برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید .
  • نویسنده: آرش یزدانی
منبع: دی تلکام
آدرس منبع: http://day.ir/articles/webdesign
ِ