شماره تماس : 8600 8883 021
ِ

SSL مقالات

کد: 1704 تاریخ انتشار: 1393/10/3
آموزش تولید کد CSR در IIS6

راهنمای نصب SSL و ایجاد CSR در IIS6

یکی از مراحل تهیه گواهینامه SSL تولید کد (CRS (Certificate Signing Request یا فایل درخواست گواهینامه در IIS وب سرور دامنه و یا زیر دامنه مورد نظر می باشد. این کد شامل تمامی اطلاعات سرور و کلید دیجیتالی ایجاد شده برای گواهینامه SSL شما می باشد. محتوی کد ایجاد شده بایستی به منظور تهیه گواهینامه SSL در فرم سفارش با Copy & Paste نمودن در فیلد مربوطه قرار گرفته و فرم مربوطه به صادر کننده گواهینامه SSL ارسال گردد. در اینجا نحوی تولید کد CRS بر روی IIS6 بیان شده است :

آموزش تولید کد CSR در IIS6 :

1- بر روی وب سایت مورد نظر در IIS راست کلیک و گزینه Properties را انتخاب نمایید.2- ریبون Directory Security را انتخاب نمایید.
3- گزینه Server Certificate را انتخاب نمایید.4- گزینه Next را انتخاب نمایید.5- گزینه Create a new certificate را انتخاب نمایید.
6- گزینه Next را انتخاب نمایید.7- گزینه Prepare the request now, but send it later را انتخاب نمایید.
8- گزینه Next را انتخاب نمایید.9- در کادر Name نامی که برای گواهینامه خود انتخاب نموده اید را وارد نمایید. این نام قابل نمایش برای شما است و توصیه می شود معرف گواهینامه مورد نظر بر روی وب سایت باشد.
10- در کادر Bit length در صورت تهیه SSL از نوع 128 بیتی عدد 1024 و در صورت تهیه SSL از نوع 256 بیتی عدد 2048 را انتخاب نمایید.
11- گزینه Next را انتخاب نمایید.12- نام سازمان و يا شرکت خود را وارد نمایید.
13- نام واحد مربوطه را (در صورت وجود) وارد نمایید.
14- گزینه Next را انتخاب نمایید.15- در کادر Common Name نام وب سایت خود را وارد نمایید.
- فيلد Common Name باید شامل Fully Qualified Domain Name يا FQDN و يا آدرس کامل وب سایت مورد نظری که قصد تهیه گواهینامه برای آن را دارید باشد.

16- گزینه Next را انتخاب نمایید.17- نام کشور را وارد نمایید.
18- در این بخش نام استان را وارد نمایید.
19- در بخش بعد نام شهر را وارد نمایید.
20- گزینه Next را انتخاب نمایید.21- مسیر و نام فایل را به منظور تولید کد CRS وارد نمایید.
22- گزینه Next را انتخاب نمایید.23- در این مرحله جزییات اطلاعات وارد شده قابل نمایش است. تمامی اطلاعات را با دقت بازبینی نمایید زیرا که در صورت وجود هر گونه مشکل پس از سفارش گواهینامه بر اساس کد تولید شده تغییر جزییات غیر ممکن می باشد. در صورت عدم وجود مغایرت گزینه Next را انتخاب نمایید.24- در این مرحله کد CRS با موفقیت تولید شده است. گزینه Finish را انتخاب نمایید.
پایان.
  • نویسنده: مهندس ن.ناظمی
منبع: DayTelecom
آدرس منبع: https://www.day.ir
ِ