+98 21 888 10 819
شبکه دی

ورود اعضاء

شناسه کاربری:
رمز عبور:

SSL

SHA-2

SSL مقالات

کد: 1715 تاریخ انتشار: 1394/5/4
نصب گواهینامه  Intermediate SSL Certificate در ویندوز سرور
برای استفاده از گواهینامه SSL تجاری لازم است گواهینامه میانی SSL که اصطلاحا Intermediate Certificate یا root Certificate نامیده می شود بر روی ویندوز سرور مربوطه نصب گردد، در مرحله بعد فایل اصلی گواهینامه در سرور  و در بخش Personal ایمپورت می شود و سپس تنظیمات IIS میسر خواهد شد.

مراحل نصب گواهینامه سطح میانی به شرح زیر است :
- کلید ترکیبی ویندوز + R را به منظور باز نمودن برنامه "Microsoft Management Console" از طریق فرمان (Command) انتخاب نمایید.
1- در کادر Open فرمان "mmc" را وارد نمایید.
2- گزینه "OK" را انتخاب نمایید.3- گزینه File را انتخاب نمایید.
4- گزینه "...Add/Remove Snap-in" را انتخاب نمایید.5- در بخش "Available Span-in" آیتم "Certificates" را انتخاب نمایید.
6- گزینه "Add" را انتخاب نمایید.7- در بخش مربوطه "Computer Account" را انتخاب نمایید.
8- گزینه "Next" را انتخاب نمایید.9- در بخش مربوطه "Local Computer" را انتخاب نمایید.
10- گزینه "Finish" را انتخاب نمایید.11- گزینه "OK" را انتخاب نمایید.12- بر روی آیتم "Intermediate Certification Authorities" کلیک راست نمایید، سپس گزینه All Task و پس از آن گزینه "...Import" را انتخاب نمایید.13- گزینه "Next" را انتخاب نمایید.14- در بخش مربوطه نام فایل گواهینامه SSL به همراه مسیر آن را نوشته و یا از طریق گزینه "...Browse" آن را انتخاب نمایید.
15- گزینه "Next" را انتخاب نمایید.- به طور پیش فرض گزینه "Place all certificates in the following store" انتخاب شده است. در غیر اینصورت آیتم فوق را انتخاب نمایید.
16- بر روی گزینه "...Browse" کلیک نموده و از بین گزینه ها آیتم "Intermediate Certification Authorities" را انتخاب نمایید.
17- گزینه "Next" را انتخاب نمایید.18- در این بخش تمامی تنظیمات در نظر گرفته شده، نمایش داده می شود. در صورت تایید گزینه "Finish" را انتخاب نمایید.19- در این بخش پیغامی مبنی بر با موفقیت وارد نمودن گواهینامه دریافت می شود، گزینه "OK" را انتخاب نمایید.

پایان.
ویرایش 09/11/1395


  • نویسنده: مهندس ن.ناظمی
منبع: Daytelecom
آدرس منبع: https://www.day.ir/articles/ssl/intermediate-certification

تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.
© کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت به دی تلکام تعلق دارد .