+98 21 888 10 819

ورود اعضاء

شناسه کاربری:
رمز عبور:

SSL

SHA-2

SSL مقالات

کد: 1715 تاریخ انتشار: 1394/5/4
نصب گواهینامه SSL در ویندوز سرور
به منظور نصب گواهینامه SSL بر روی IIS ابتدا باید این گواهینامه بر روی ویندوز سرور مربوطه نصب گردد، که به آن گواهینامه سطح میانی یا "Intermediate Certification " گویند، پس از آن امکان نصب گواهینامه SSL اولیه بر روی IIS میسر خواهد شد.مراحل نصب گواهینامه سطح میانی به شرح زیر است :
- کلید ترکیبی ویندوز + R را به منظور باز نمودن برنامه "Microsoft Management Console" از طریق فرمان (Command) انتخاب نمایید.
1- در کادر Open فرمان "mmc" را وارد نمایید.
2- گزینه "OK" را انتخاب نمایید.3- گزینه File را انتخاب نمایید.
4- گزینه "...Add/Remove Snap-in" را انتخاب نمایید.5- در بخش "Available Span-in" آیتم "Certificates" را انتخاب نمایید.
6- گزینه "Add" را انتخاب نمایید.7- در بخش مربوطه "Computer Account" را انتخاب نمایید.
8- گزینه "Next" را انتخاب نمایید.9- در بخش مربوطه "Local Computer" را انتخاب نمایید.
10- گزینه "Finish" را انتخاب نمایید.11- گزینه "OK" را انتخاب نمایید.12- بر روی آیتم "Intermediate Certification Authorities" کلیک راست نمایید، سپس گزینه All Task و پس از آن گزینه "...Import" را انتخاب نمایید.13- گزینه "Next" را انتخاب نمایید.14- در بخش مربوطه نام فایل گواهینامه SSL به همراه مسیر آن را نوشته و یا از طریق گزینه "...Browse" آن را انتخاب نمایید.
15- گزینه "Next" را انتخاب نمایید.- به طور پیش فرض گزینه "Place all certificates in the following store" انتخاب شده است. در غیر اینصورت آیتم فوق را انتخاب نمایید.
16- بر روی گزینه "...Browse" کلیک نموده و از بین گزینه ها آیتم "Intermediate Certification Authorities" را انتخاب نمایید.
17- گزینه "Next" را انتخاب نمایید.18- در این بخش تمامی تنظیمات در نظر گرفته شده، نمایش داده می شود. در صورت تایید گزینه "Finish" را انتخاب نمایید.19- در این بخش پیغامی مبنی بر با موفقیت وارد نمودن گواهینامه دریافت می شود، گزینه "OK" را انتخاب نمایید.

پایان.
  • نویسنده: مهندس ن.ناظمی
منبع: Daytelecom

تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.
© کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت به دی تلکام تعلق دارد .