+98 21 888 10 819
شبکه دی

ورود اعضاء

شناسه کاربری:
رمز عبور:

مشتری خود را
تنها نگذارید

نرم افزار جامع
پشتیبانی هما

اطلاعات بیشتر

کد: 1518 تاریخ انتشار: 1394/5/11
راهنمای ساخت زیر منو (ایجاد منو آبشاری) در جوملا

راهنمای ایجاد زیر منو ( منو آبشاری ) در جوملا:


ایجاد آیکون زیر منو های اصلی یکی از مراحل و امکانات مدیریت منو در نرم افزار سایت ساز جوملا می باشد، با قرار دادن زیر منو و یا منوی آبشاری در وب سایت قادر خواهید بود از دسته بندی منو در وب سایت و یا نمایش تعداد بالای منو ( معرفی محصولات ) استفاده نمایید.
در این مرحله پس از ایجاد یک منوی جدید در وب سایت مطابق با لینک راهنمای موجود ساخت منو در جوملا، در حین ساخت می توان جایگاه قرار گرفتن منو در وب سایت را به راحتی مشخص نمایید.
بدین ترتیب پس از ایجاد منوی جدید و تعیین عنوان منو، عنوان مستعار، نوع آیتم منو، انتخاب مطلب ، پنجره هدف و ... مطابق با تصویر راهنمای زیر در قسمت چپ صفحه "گزینه مادر" جایگاه منوی مورد نظر را انتخاب و ذخیره نمایید.بدین ترتیب منوهای انتخاب شده دارای زیر مجموعه می باشند.
همچنین اگر منویی از قبل ایجاد گردیده باشد می توان پس از انتخاب منوی مورد نظر در پنل مدیریتی وب سایت ، به همین روش به عنوان زیر منوی یک منوی اصلی قرار دهید.

  • نویسنده: م.احمدی

تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.
© کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت به دی تلکام تعلق دارد .