نکات کلیدی طراحی سایت
شماره تماس : 8600 8883 021
ِ

کد: 1512 تاریخ انتشار: 1394/1/29
نکات کلیدی طراحی سایت

نکات مهم در طراحی سایت :


با رعایت چندین نکته ی مهم و اساسی قادر خواهید بود تا طراحی سایت مناسب در اختیار داشته باشید. در حال حاضر داشتن یک طراحی سایت حرفه ای موجب کسب درآمد و جذب مشتریان می گردد نه تنها داشتن یک وب سایت .
اگر قصد داشتن و ایجاد یک وب سایت حرفه ای و بهینه را دارید به موارد زیر توجه نمایید:1- استفاده از کد های بهینه :


با بهره گیری از کد های بروز و استاندارد مواردی نظیر سرعت بارگذاری وب سایت و از جمله امنیت وب سایت خود را بهینه نموده اید.

2- ایجاد طراحی اختصاصی مرتبط با نوع فعالیت :


با ایجاد و طراحی وب سایت اختصاصی مرتبط با زمینه کاری ، استفاده از گرافیک حرفه ای، رنگ بندی مناسب ، گویا و ظاهری شکیل، یکی از مهم ترین نکات ایجاد طراحی وب سایت در جذب مشتریان می باشد.

3- استفاده ار فونت و اندازه ی مناسب :


با رعایت استانداردی در خصوص نوع فعالیت و نوع بازدیدکنندگان خود ( فرهنگی ، هنری ، کودکان ، نوجوانان و ... ) فونت و اندازه ای مناسب را انتخاب نموده و همین امر در طراحی یک سایت مناسب شما را هدایت می نماید.

4- مدیریت محتوا :


با وارد نمودن محتوای مناسب و منحصر به فرد در وب سایت، رتبه ی وب سایت خود را در جایگاه بهتر قرار دهید. مدیریت و افزودن مطالب و کلمات کلیدی مرتبط و کاربردی در وب سایت یکی از کاربردی ترین موارد بهینه سازی وب سایت ( SEO ) می باشد.


5- ساده بودن سطح دسترسی مشتریان :


ساده نگه داشتن در حین کاربردی بودن در طراحی وب سایت بسیار ارزشمند خواهد بود چرا که اکثر متقاضیان وب سایت خواستار سطح دسترسی در کمترین بازه زمانی خواهند بود.


6- نحوه ی صحیح نمایش وب سایت در تمامی رزولیشن ها :


طراحی وب سایت باید طوری ایجاد شود که در تمامی اندازه ها با وضوح تصاویر "رزولیشن های" مختلف، ساختار اصلی خود را از دست ندهد و همچنان دسترسی به تمامی بخش ها میسر باشد.


7- بروزرسانی محتوای وب سایت :


با بروز نمودن و اضافه نمودن مطالب و محتوای وب سایت، بازدید کنندگان خود را بیشتر نموده و سایت خود را اصطلاحا زنده نگه دارید. همواره به خاطر داشته باشید با اضافه نمودن مقالات و دانشنامه های مفید و کاربردی وب سایت شما بروز تر و مفید خواهد بود.


8- تبادل لینک مفید :


با ارتباط صحیح بین صفحات وب سایت خود و انتخاب عنوان و آدرس URL مناسب یکی از راه های صعود را طی نمایید.


9- استفاده از انیمیشن و فلش به صورت محدود :


با استفاده ی فراوان از فایل فلش در صفحات وب سایت، فضا را برای بازدیدکنندگان خود شلوغ و خسته کننده جلوه ندهید.


  • نویسنده: م.احمدی
ِ