نرم افزار اتوماسیون استعلام بهاء و مناقصه دی
شماره تماس : 8600 8883 021
ِ

نرم افزار اتوماسیون استعلام بها و مناقصه چیست؟

امروزه با رشد تکنولوژی، به ویژه در زمینه فناوری اطلاعات، ماهیت عرضه و خرید به سرعت در حال تغییر است. در بخش زنجیره تامین در سازمان های پیشرفته و  شرکت های بزرگ و معتبر، لازم است روند استعلام بهاء بنا بر حساسیت های موجود به صورت سیستمی انجام  گردد یعنی یک راه حل جامع، منظم و سیستماتیک که به یکپارچه سازی مبانی ارتباط با فروشندگان و تامین کنندگان ، فرایندهای استعلام، مناقصه، خرید، نظارت و کنترل دقیق تر فرایند خرید بیانجامد.
 بدین منظور "نرم افزار اتوماسیون استعلام بها و مناقصه دی" با امکانات و ویژگی های کاملا بومی و برجسته بر اساس نیازهای موجود  نقش مهمی در رفع این نیاز سازمان را دارد و باعث می گردد خرید کالا با کمترین درصد خطا و کاملا سیستمی و در بهترین برآورد قیمت و عدم دخالت افراد سودجو انجام گردد.

خلاصه ای از روند عملکرد نرم افزار اتوماسیون استعلام بها و مناقصه دی :
نرم افزار اتوماسیون استعلام بها و مناقصه دی یک نرم افزار تحت وب می باشد و به راحتی در یک بخش از وب سایت بدون تغییرات در سایت اصلی به عنوان زیر دامنه قابل نصب است.
 در یک بخش کارپردازان یا اپراتورها و مسئولین خرید با امکانات و سطح دسترسی مشخصی نیاز به خرید محصول یا خدمات خود را با جزئیات کامل اعلام می کنند، در این بین مشاهده درخواستهای سازمان برای عموم آزاد بوده وتنها  تامین کنندگان و فروشندگان چه حقیقی و چه حقوقی بعد از  ثبت  مشخصات امکان درج قیمت برای درخواست اعلام شده را دارند.

در این سیستم به مظور جلوگیری از هرگونه دخالت نیروی انسانی یا افراد سودجو در فرایند اعلام قیمت تا پایان مدتی که برای هر خرید یا استعلام مشخص شده هیچ شخصی حتی کارپردازان و مسئولین خرید امکان مشاهده پیشنهاد ها را ندارد و در پایان زمان تعیین شده سیستم به صورت خودکار آن استعلام را بسته و کلیه پیشنهادات برای مدیر تعیین شده قابل دسترس می شود تا امکان انتخاب بهترین پیشنهاد قیمت با رعایت انصاف و بالاترین سطح رقابت به آسانی هر چه تمام تر انجام شود.

امکانات نرم افزار اتوماسیون استعلام بها و مناقصه دی :

مشاهده آخرین استعلام ها

 با نصب نرم افزار اتوماسیون استعلام بها و مناقصه دی ، کارپردازان ( کارشناسان سازمان مربوطه ) قادر به ایجاد استعلام ها با دسترسی های لازم و محدود می باشند و تمامی شرکت ها می توانند از آخرین استعلام ها مطلع گردند و پس ازتکمیل عضویت در وب سایت به صورت حقیقی و یا حقوقی قادر به ثبت پیشنهاد قیمت  خود خواهند بود .

عدم نمایش پیشنهاد قیمت شرکت ها تا تاریخ مقرر
در نرم افزار فوق پس از ثبت پیشنهاد قیمت توسط تامین کنندگان، قیمت پیشنهاد شده توسط تامین کنندگان تا تاریخ مقرر حتی برای مدیران و کارپردازان قابل نمایش نخواهد بود . پس از تاریخ ثبت شده  و مهلت مشخص، استعلام توسط کارشناسان مربوطه بررسی شده و در صورت نیاز به صورت نامحدود  قادر به تمدید استعلام خواهند بود و در نهایت استعلام به قسمت بایگانی اضافه شده است و وضعیت استعلام به صورت خرید انجام شده است و یا خیر قابل نمایش برای عموم می باشد.

جستجوی پیشرفته

جستجوی پیشرفته در اعضاء و دسته بندی ها این امکان را فراهم می سازد تا راحت تر به استعلام های خود  و یا اطلاعات درخواستی دسترسی پیدا کنید ...

جستجو

درج خودکار شماره استعلام ها
با ایجاد و ثبت استعلام ها توسط کارپردازان شماره استعلام ها به صورت کاملا سیستمی ایجاد می گردد و همین امر از ایجاد خطا توسط کارپردازان در سیستم استعلام بها جلوگیری می نماید.
آماری بسیار دقیق

در این سیستم شما آمار دقیق کاربران، تعداد استعلام ها، استعلام های فعال و غیر فعال و تعداد کارپردازان و ... را به صورت روزانه و ماهانه و بسیار دقیق مشاهده خواهید کرد ...

آمار

فوق پیشرفته با ظاهری ساده

سیستم استعلام بهاء با ظاهری ساده و قابل فهم در عین حال فوق پیشرفته به گونه ای طراحی شده که کاربران به راحتی  و بدون نیازبه دانش برنامه نویسی و فقط آشنایی با کامپیوتر می توانند وارد محیط مدیریتی سیستم استعلام بهاء  شده و دستورات مورد نظر را ثبت و اعمال نمایند. مشاهده همه ویژگی ها

سادگی
ِ