ماژول آگهی
شماره تماس : 8600 8883 021
ِ

ماژول آگهی

آگهی:
امروزه بسیاری از سازمان ها، شرکت ها و اصناف مختلف از آگهی های اینترنتی استفاده می کنند. آگهی اینترنتی راهی مناسب و نسبتا کم هزینه است که بدین وسیله می توان با سهولت اطلاع رسانی کرد. جذب مشتری و اطلاع رسانی از جمله مهمترین مواردی است که مدیران سایت را بر آن می دارد تا از آگهی اینترنتی استفاده نمایند.
بسیاری از سایت های بزرگ آگهی را منبعی برای کسب در آمد تعریف کرده و به صورت حرفه ای از آگهی استفاده می کنند. بدین صورت که با کسب مبلغی از موسسات و سایر شرکت ها آگهی های مورد نظر را بر روی سایت خود نمایش می دهند.
توسط ماژول آگهی مدیر می تواند آگهی های مورد نیاز را با سهولت ایجاد و مدیریت نماید. پس از ایجاد آگهی می تواند با نمایش آن بر روی سایت به کاربران و بازدیدکنندگان سایت اطلاع رسانی نماید.
سایر امکانات ماژول آگهی:
مدیریت ایجاد، ویرایش و حذف اگهی ها: مدیر می تواند توسط این ماژول اقدام به ایجاد آگهی های مورد نظر نماید. در صورت لزوم می توان آگهی های ایجاد شده را ویرایش نمود و یا حتی در صورت عدم نیاز آنها را حذف کرد.
قرار دادن یادداشت پیرامون آگهی ایجاد شده:
از این بخش برای ایجاد توضیحات پیرامون آگهی ایجاد شده استفاده می گردد. توجه داشته باشد که این توضیحات فقط برای مدیران سایت و از طریق کنترل پنل قابل دسترسی می باشد و بر روی سایت نمایش داده نمی شود.
تعیین نام مستعار برای آگهی های ایجاد شده:
نام مستعار ایجاد شده فقط از طریق کنترل پنل و برای مدیران سایت قابل نمایش است. مهمترین کاربرد این گزینه هنگامی است که از سایت به صورت چند زبانه استفاده می شود.چنانچه زبان استفاده شده برای شما و یا مدیران سایت قابل فهم نباشد، می توان با استفاده از نام مستعار مفهومی برای آن ایجاد کرد تا مدیران سایت بتوانند در سایر صفحات، آگهی ایجاد شده را شناسایی کنند.
امکان تخصیص آدرس مستقیم:
در صورت نیاز با وارد کردن آدرس مستقیم جهت ارجاع کاربر برای مشاهده آگهی مشخصی در صفحه و یا سایتی دیگر، با وارد کردن لینک مورد نظر در کادر موجود در این ماژول، کاربر با کلیک بر روی لینک به صفحه مورد نظر ارجاع داده خواهد شد.
ویراستار پیشرفته با امکان استفاده از کد های HTML :
با استفاده از این ویراستار که از قابلیت استفاده کدهای Html نیز برخوردار است، در صفحه مدیریت آگهی می توان نسبت به ایجاد آگهی، ویرایش آن، ایجاد جداول و همینطور بارگذاری تصاویر مورد نیاز برای هر آگهی استفاده کرد.
امکان تعیین وضعیت فعال یا غیر فعال بودن آگهی ایجاد شده:
در صورتیکه که بخواهید آگهی ایجاد شده بر روی سایت قرار نگیرد، می توانید آن را در وضعیت غیر فعال قرار دهید. توجه داشته باشید در صورت عدم تایید آگهی ایجاد شده توسط مدیر، با وجود وضعیت فعال این آگهی، بر روی سایت قابل نمایش نخواهد بود.
استفاده از فیلتر جهت جستجوی آگهی هاي ایجاد شده بر اساس معیارهای زمان ایجاد، وضعیت، تائیدیه، سازنده، گروه و پاسخ دهي:
می توانید آگهی های ایجاد شده را بر اساس آیتم های فوق جستجو نمایید.
امکان مرتب سازی لیست آگهی های ایجاد شده:
براساس عنوان، اولویت، زمان ایجاد، وضعیت تائیدیه برای لیست آگهی ها امکان مرتب سازی وجود دارد.
امکان ایجاد کمپین تبلیغاتی:
در کمپین تبلیغاتی می توان چندین آگهی ایجاد نمود. کمپین ایجاد شده را می توان در صفحه مورد نظر نمایش داد.
نمایش مشخصات ثبتی برای آگهی ایجاد شده:
این نمایش اطلاعات بر اساس اطلاعاتی چون زمان ایجاد، سازنده، تائیدیه، آخرین بروز رسانی و این که چه کسی آخرین بروز رسانی را انجام داده است می باشد.
امکان تعیین تعداد آگهی های های نمایش داده شده در صفحه مرکز مدیریت آگهی:
با توجه به قابلیت صفحه بندی لیست آگهی های ایجاد شده در صفحه مدیریت آگهی، مدیر قادر خواهد بود تعداد آگهی های ایجاد شده مورد نیاز برای نمایش در هر صفحه بر روی سایت را، تائید نماید.

ِ