ماژول گالری تصاویر
شماره تماس : 8600 8883 021
ِ

ماژول گالری تصاویر

ماژول گالری تصاویر
با استفاده از این ماژول مدیر می تواند گالری تصاویر مورد نظر خود را ایجاد نماید و در هنگام افزودن صفحه به سایت، گالری ایجاد شده را به صفحه اضافه نماید تا کاربران بتوانند آن را بر روی سایت مشاهده کنند. نمایش و یا عدم نمایش گالری های ایجاد شده بر روی سایت، توسط مدیر قابل تنظیم است.

سایر امکانات ماژول گالری تصاویر:
مدیریت ایجاد، ویرایش و حذف گالری تصاویر:
مدیر با استفاه از این ماژول می تواند با توجه به نیاز و سلیقه خود گالری تصاویر مورد نظر را ایجاد و در صورت لزوم آنها را ویرایش یا حذف نماید.
تعیین عنوان مستعار برای گالری تصاویر ایجاد شده:
نام مستعار ایجاد شده فقط از طریق کنترل پنل و برای مدیران سایت قابل نمایش است. مهمترین کاربرد این گزینه هنگامی است که از سایت به صورت چند زبانه استفاده می شود.چنانچه زبان استفاده شده برای شما و یا مدیران سایت قابل فهم نباشد، می توان با استفاده از نام مستعار مفهومی برای آن ایجاد کرد تا مدیران سایت بتوانند در سایر صفحات، گالری تصویر ایجاد شده را شناسایی کنند.
اولویت بندی گالری تصاویر در هر گروه:
این ماژول از قابلیت گروه بندی برخوردار است به این ترتیب میتوان گالری تصویر ایجاد شده را در هر گروه اولویت بندی کرد. بدین صورت گالری تصویر یک گروه خاص بر اساس اولویت تعیین شده توسط مدیر سایت نمایش داده می شوند.
امکان وارد نمودن شرح، تعیین نحوه نمایش و مدت زمان نمایش تصاویر برای گالری تصاویر ایجاد شده:
در صورت لزوم می توان توضیحاتی پیرامون گالری تصویر ایجاد شده بر روی سایت ایجاد کرد. امکان تعیین نحوه نمایش گالری تصاویر نیز قابل تنظیم می باشد. تعیین مدت زمان نمایش تصاویر بر روی سایت در حالت نمایش اسلایدی از دیگر قابلیت های این ابزار است.
امکان تعیین وضعیت فعال یا غیر فعال بودن گالری تصاویر ایجاد شده:
در صورتیکه که بخواهید گالری تصویر ایجاد شده بر روی سایت قرار نگیرد می توانید آن را در وضعیت غیر فعال قرار دهید. توجه داشته باشید در صورت عدم تایید گالری تصویر ایجاد شده توسط مدیر، با وجود فعال بودن وضعیت، این فرم بر روی سایت قابل نمایش نخواهد بود.
استفاده از فیلتر جهت جستجو بر اساس معیارهای زمان ایجاد، تائیدیه، وضعیت، سازنده، روزنامه و گروه:
می توان گالری تصویر ایجاد شده را بر اساس آیتم های فوق جستجو نمایید.
امکان مرتب سازی لیست گالری تصویر ایجاد شده:
براساس عنوان، اولویت، زمان ایجاد، تائیدیه وضعیت برای لیست گالری تصاویر امکان مرتب سازی وجود دارد.
نمایش اطلاعات ثبتی برای هر یک از گالری های تصاویر ایجاد شده:
این نمایش اطلاعات بر اساس مواردی چون زمان ایجاد، سازنده، تائیدیه، آخرین بروز رسانی و این که چه کسی آخرین بروز رسانی را انجام داده است می باشد.
امکان تعیین تعداد ماژولارهای گالری تصاویر نمایش داده شده در صفحه مرکز مدیریت گالری تصاویر:
با توجه به قابلیت صفحه بندی لیست گالری تصاویر ایجاد شده در صفحه مدیریت گالری تصاویر ، مدیر قادر خواهد بود تا گالری تصاویر ایجاد شده مورد نیاز برای نمایش بر روی سایت را تائید نماید.

ِ