ماژول مجله الکترونیکی
شماره تماس : 8600 8883 021
ِ

ماژول مجله الکترونیکی

مجله الکترونیکی:
مجله الکترونیکی از جمله مواردی است که ایجاد و بارگذاری آن بر روی سایت تاثیر به سزایی در افزایش بازدید سایت و همچنین بالا بردن رتبه سایت در موتورهای جستجو داراست.
با استفاده از این ماژول مدیر می تواند مجله های الکترونیکی مختلف با موضوعات متنوع به خصوص زمینه فعالیت تجاری شرکت، سازمان و یا سایت خود ایجاد نماید. امکان اضافه نمودن تصویر مرتبط با مجله ایجاد گردیده و نگهداری و آرشیو مجلات الکترونیکی قبلی از جمله قابلیت های این ماژول می باشد.
سایر امکانات ماژول مجله الکترونیکی:
مدیریت ایجاد، ویرایش و حذف مجلات الکترنیکی:
با استفاده از این ماژول مدیر می تواند مجلات الکترونیکی مختلفی با موضوعات گوناگون ایجاد نماید. در صورت لزوم می توان آنها را ویرایش و یا حذف نمود.
قراردادن یادداشت پیرامون مجله الکترونیکی ایجاد شده:
از این بخش برای ایجاد توضیحات پیرامون مجله ایجاد شده استفاده می گردد. توجه داشته باشد که این توضیحات فقط برای مدیران سایت و از طریق کنترل پنل قابل دسترسی می باشد و بر روی سایت نمایش داده نمی شود.
تعيين نام مستعار برای مجله الکترونیکی ایجاد شده:
نام مستعار ایجاد شده فقط از طریق کنترل پنل و برای مدیران سایت قابل نمایش است. مهمترین کاربرد این گزینه هنگامی است که از سایت به صورت چند زبانه استفاده می شود.چنانچه زبان استفاده شده برای شما و یا مدیران سایت قابل فهم نباشد، می توان با استفاده از نام مستعار مفهومی برای آن ایجاد کرد تا مدیران سایت بتوانند در سایر صفحات، مجله الکترونیکی ایجاد شده را در صفحه مرکز مدیریت مجله الکترونیکی را شناسایی کنند.
امکان تعیین وضعیت فعال یا غیر فعال بودن مجلات الکترونیکی ایجاد شده:
در صورتیکه که بخواهید مجله ایجاد شده بر روی سایت قرار نگیرد آن را در وضعیت غیر فعال قرار دهید.
توجه داشته باشید در صورتیکه متن ایجاد شده در وضعیت فعال قرار داشته باشد اما توسط مدیر تائید نشده باشد بر روی سایت نمایش داده نخواهد شد.
امکان استفاده از فیلتر بر اساس معیارهای زمان ایجاد، وضعیت و سازنده:
می توان مجلات ایجاد شده را بر اساس آیتم های فوق جستجو نمایید.
امکان مرتب سازی لیست مجلات الکترونیکی ایجاد شده:
براساس عنوان، گروه، اولویت، زمان ایجاد، تائیدیه، وضعیت برای لیست مجلات الکترونیکی امکان مرتب سازی وجود دارد.
امکان تعیین وضعیت تائیدیه مجله الکترونیکی:
مدیر پس از بررسی های لازم در صورت تایید مجله ایجاد شده آن را بر روی سایت به نمایش در می آوردو توجه نمایید که حتی اگر مجله ایجاد شده در وضعیت فعال قرار داشته باشد، در صورت عدم تایید بر روی سایت نمایش داده نخواهد شد.
امکان تعیین تعداد مجله الکتریکی نمایش داده شده در صفحه مرکز مدیریت مجله الکتریکی:
با توجه به قابلیت صفحه بندی لیست مجلات الکتریکی ایجاد شده در صفحه مدیریت مجله الکترونیکی مدیر قادر خواهد بود تعداد مجله های ایجاد شده ی مورد نیاز برای نمایش در هر صفحه بر روی سایت را، تائید نماید.

ِ