ماژول فروشگاه
شماره تماس : 8600 8883 021
ِ

ماژول فروشگاه الکترونیکی

فروشگاه الکترنیکی:
ماژول فروشگاه الكترونيكي اين امكان را فراهم مي آورد كه كالاها در اين سيستم تعريف و دسته بندي شوند سپس در فروشگاه اينترنتي قرار گيرند. مشتريان اينترنتي با مراجعه به اين فروشگاه مي توانند به صورت آنلاین اقدام به ثبت سفارش و خرید نمایند.
امروزه فروشگاه های اینترنتی به دلیل دارا بودن امکانات و مزیت های گسترده از محبوبیت بالایی برخوردار است.
از جمله مزایا و امکانات فروشگاه های اینترنتی می توان به موارد زیر اشاره نمود:
• امکان ارائه سرویس و خدمات در هر لحظه از شبانه روز
• امكان بازديد همزمان مشتريان از فروشگاه بدون ایجاد محدودیت
• عدم برخورد با ترافيک و کاهش آلودگي هوا
• عدم محدودیت جغرافیایی
• کاهش هزینه های جانبی
ماژول فروشگاه پورتال هما، این امکان را فراهم می آورد تا مدیر بتواند با توجه به نیاز خود فروشگاه اینترنتی خود را ایجاد و مدیریت نماید.
امکانات گسترده این ماژول اعم از امکان تعریف و دسته بندی کالا در سیستم، موجودی انبار، تعیین سرویس حمل و نقل و همینطور مشخصات کاربران و ده ها امکان مختلف دیگر این اجازه را به مدیرخواهد داد تا فروشگاهی ایده آل و در عین حال حرفه ای ایجاد و در اختیار کاربران خود قرار دهد.
سایر امکانات ماژول فروشگاه:
مدیریت ایجاد، ویرایش و حذف فروشگاه:
مدیر با استفاده از این ماژول می تواند فروشگاه اینترنتی را با امکانات مورد نظر ایجاد نماید . در صورت لزوم می توان امکانات و محتویات فروشگاه ایجاد شده را ویرایش و یا حذف کرد.
قرار دادن يادداشت پیرامون فروشگاه های ایجاد شده توسط مدیر:
از این بخش برای ایجاد توضیحات پیرامون فروشگاه ایجاد شده استفاده می گردد. توجه داشته باشد که این توضیحات فقط برای مدیران سایت و از طریق کنترل پنل قابل دسترسی می باشد و بر روی سایت نمایش داده نمی شود.
تعیین وضعیت فعال یا غیر فعال بودن فروشگاه های ایجاد شده:
در صورتیکه که بخواهید این فروشگاه بر روی سایت قرار نگیرد آن را در وضعیت غیر فعال قرار دهید.
استفاده از فیلتر جهت جستجوی فروشگاه های ایجاد شده بر اساس معیار های زمان ایجاد، وضعیت، تائیدیه و سازنده:
می توان فروشگاه های ایجاد شده را بر اساس آیتم های فوق جستجو و یا گزارش گیری نمایید.
امکان مرتب سازی لیست فروشگاه، محصولات و گروه محصولات ایجاد شده ایجاد شده:
براساس عنوان، اولویت، زمان ایجاد و وضعیت برای لیست محصولات و گروه محصولات ایجاد شده، امکان مرتب سازی وجود دارد. همچنین می توان بر اساس عنوان، سازنده، زمان ایجاد و وضعیت فعال یا غیر فعال بودن لیست فروشگاه های ایجاد شده، مرتب سازی گروه فوق را انجام داد.
نمایش مشخصات ثبتی برای فروشگاه هاي ایجاد شده:
این نمایش اطلاعات بر اساس مواردی همچون زمان ایجاد، سازنده، تائیدیه، آخرین بروز رسانی و این که چه کسی آخرین بروز رسانی را انجام داده است می باشد.
امکان تعیین اولویت برای محصولات و گروه محصولات ایجاد شده:
مدیر این امکان را دارد تا محصولات و یا گروه محصولات ایجاد شده را در گروه های از پیش تعیین شده اولویت بندی نماید. بدین صورت محصولات ایجاد شده بر حسب اولویت تعیین شده توسط مدیر در گروه خاص نمایش داده خواهد شد.
مدیریت ایجاد، ویرایش و حذف گارانتی:
امروزه گارانتی از موارد مورد توجه در هنگام خرید می باشد. با استفاده از این ماژول مدیر می تواند برای محصولات ایجاد و گروه بندی شده بر روی سایت گارانتی در نظر گیرد. این گارانتی می تواند به صورت درصدی و یا قیمت ثابت تعریف شود.
تعیین مبلغ گارانتی، نوع ارز مورد استفاده از دیگر موارد قابل ویرایش توسط مدیر می باشد. همچنین می توان گارانتی های ایجاد شده را بر اساس مواردی همچون زمان ایجاد، وضعیت و سازنده فیلتر جستجو کرد. در صورتی که بخواهید گارانتی ایجاد شده بر روی سایت نمایش داده نشود، آن را در وضعیت غیر فعال قرار دهید.
امکان مشاهده مشخصات سفارش:
مدیر می تواند از تمامی مشخصات ثبت شده از سوی کاربر به هنگام ثبت سفارش، نظیر قیمت سفارش، آدرس و تلفن سفارش دهنده از طریق لیست سفارشات آگاهی یابد.
امکان باطل نمودن سفارش ثبت شده در سیستم توسط مدیر
امکان اتصال به دروازه بانک پارسیان در هنگام خرید:
با ایجاد دروازه پرداخت اینترنتی کاربران و مشتریان فروشگاه می توانند پس از اتمام محاسبات صورت گرفته توسط سیستم در خصوص سفارش خود، از طریق درگاه بانکی پارسیان به صورت اینترنتی نسبت به پرداخت صورت حساب اقدام نمایند.
فرستادن ایمیل به مشتریان پس از خرید و یا باطل شدن سفارش:
می توان تعیین نمود که پس از انجام خرید ایمیلی به کاربر مبنی بر انجام پروسه خرید ارسال گردد. همینطور در صورتیکه ثبت سفارش کاربر به هر دلیل از سوی مدیر باطل شود، از طریق ایمیل به کاربر اطلاع رسانی شود.

ِ