ماژول بریده جراید
شماره تماس : 8600 8883 021
ِ

ماژول بریده جراید

بریده جراید:
در بسیاری از سازمانها، بخش روابط عمومی عهده دار رصد روزنامه ها و مطبوعات بر اساس علایق سازمان می باشد. این کار معمولا با نگهداری بریده جراید و طبقه بندی موضوعی آنها انجام می شود. علاوه بر آن امروزه کاربران اینترنتی بسیاری، خبر های روز را دنبال می کنند.
ماژول بریده جراید به مدیر کمک خواهد کرد تا با سهولت بتواند بریده جراید مورد نیاز خود را در یکی از گروه های از پیش تعیین کرده ایجاد و مدیریت نماید.
این ماژول همچنین این امکان را فراهم می آورد تا علاوه بر ایجاد و مدیریت جراید مورد نظر، منبع خبر را نیز برای اطلاع کاربر به نمایش گذارد. همانطور که گفته شد سهولت در ایجاد بریده جراید مورد نظر از مهمترین ویژگی های این ماژول است. برای این منظور تنها کافی است روزنامه مورد نظر را با ثبت عنوان و آدرس سایت روزنامه و همچنین لوگوی آن به لیست روزنامه ها اضافه کرده، سپس بریده ای از صفحه مورد نظر را همراه با تصویر آن ایجاد نمود.
سایر امکانات ماژول بریده جراید:
مدیریت ایجاد و گروه بندی، ویرایش و حذف بریده جراید:
این ماژول قابلیت گروه بندی داشته و می توان پس از ایجاد آن را در گروه های ازقبل ایجاد شده قرار داد. در صورت لزوم مدیر می تواند بریده جریده ایجاد شده را ویرایش و یا در صورت عدم نیاز حذف نماید.
قرار دادن یادداشت برای بریده جریده ایجاد شده:
از این بخش برای ایجاد توضیحات پیرامون بریده جراید ایجاد شده استفاده می گردد. توجه داشته باشد که این توضیحات فقط برای مدیران سایت و از طریق کنترل پنل قابل دسترسی می باشد و بر روی سایت نمایش داده نمی شود.
تعیین عنوان مستعار برای بریده جراید ایجاد شده:
نام مستعار ایجاد شده فقط از طریق کنترل پنل و برای مدیران سایت قابل نمایش است. مهمترین کاربرد این گزینه هنگامی است که از سایت به صورت چند زبانه استفاده می شود. چنانچه زبان استفاده شده برای شما و یا مدیران سایت قابل فهم نباشد، می توان با استفاده از نام مستعار مفهومی برای آن ایجاد کرد تا مدیران سایت بتوانند در سایر صفحات، بریده جریده ایجاد شده را شناسایی کنند.
امکان وارد نمودن آدرس مستقیم:
در صورتیکه بخواهید بریده جریده ایجاد شده به آدرس مشخصی لینک داده شود، لینک را در کادر مشخص شده وارد و این گزینه را فعال می نمایید.
اولویت بندی بریده جراید در هر گروه:
این ماژول از قابلیت گروه بندی برخوردار است به این ترتیب می توان بریده جراید ایجاد شده را در هر گروه اولویت بندی کرد. بدین صورت بریده جراید یک گروه خاص بر اساس اولویت تعیین شده توسط مدیر سایت نمایش داده می شوند.
جستجو بر اساس عنوان روزنامه: این ماژول این امکان را در اختیار کاربر قرار می دهد تا بر اساس عنوان روزنامه، بریده جراید مورد نظر خود را در سایت جستجو نماید.
مشخص کردن روزنامه مورد نظر:
پس از ایجاد روزنامه مورد نظر از طریق گزینه افزودن روزنامه واقع دربخش روزنامه ها و افزودن آن به لیست روزنامه های مورد نظر، این امکان را خواهید داشت تا روزنامه ای که بریده جراید را از آن انتخاب کرده اید به نمایش بگذارید.
نمایش تصویر بخش بریده شده روزنامه مورد نظر:
در این قسمت می توانید تصویربخشی از روزنامه مورد نظر را که بریده جریده آن قسمت را انتخاب کرده اید با فرمت Gif یا JPEG بارگذاری و برای بازدیدکنندگان سایت به نمایش در آورید.
تعیین وضعیت فعال یا غیر فعال بودن بریده جراید ایجاد شده:
در صورتیکه که بخواهید بریده جراید ایجاد شده بر روی سایت قرار نگیرد آن را در وضعیت غیر فعال قرار دهید.
استفاده از فیلتر جهت جستجو بر اساس معیارهای زمان ایجاد، تائیدیه، وضعیت، سازنده، روزنامه و گروه:
می توان بریده جراید ایجاد شده را بر اساس آیتم های فوق جستجو نمایید.
امکان مرتب سازی لیست روزنامه ها و بریده جراید ایجاد شده:
براساس عنوان، گروه، روزنامه، اولویت، زمان ایجاد، تائیدیه وضعیت برای لیست بریده جراید و روزنامه ها امکان مرتب سازی وجود دارد.
نمایش اطلاعات ثبتی برای هر یک از ماژولار هاي بریده جراید ایجاد شده:
این نمایش اطلاعات بر اساس مواردی چون زمان ایجاد، سازنده، تائیدیه، آخرین بروز رسانی و این که چه کسی آخرین بروز رسانی را انجام داده است می باشد.
تعیین آیتمهای دلخواه جهت نمایش بریده جراید:
در بخش تنظیمات بریده جراید می توانید تعیین نمایید تا کدامیک از آیتمهای تعریف شده در ایجاد بریده جراید بر روی سایت برای کاربران نمایش داده شود. این تنظیمات به گونه ای است که برای تمامی ماژولارهای بریده جراید اعمال خواهد شد. لذا در صورتی که تنظیم خاصی برای یک ماژولار در نظر دارید، می توانید هنگام افزودن صفحه تغییرات مورد نظر را اعمال نمائید.
امکان انتخاب نحوه نمایش بریده جریده ایجاد شده در صفحه:
مدیر این امکان را خواهد داشت تا نحوه نمایش را به 3 حالت عنوان، لیست و جزئیات انتخاب نماید. با انتخاب حالت عنوان، کاربر بر روی سایت تنها عنوان بریده جریده ایجاد شده را در صفحه مشاهده می نماید و با کلیک بر روی آن می تواند جزئیات بریده جریده را مشاهده نماید.
با انتخاب حالت لیست علاوه بر اینکه عنوان بریده جراید نمایش داده میشود تصویری کوچکتر از تصویر اصلی بریده در کنار ماژولار در صفحه نمایش داده میشود و کاربر با کلیک برروی آن میتواند جزئیات بریده را مشاهده کند. و در آخر با انتخاب حالت جزئیات تمام اطلاعات بریده جراید ایجاد شده به همراه تصویر انتخابی آن در سایت به نمایش در می آید.
امکان تعیین تعداد ماژولارهای بریده جراید نمایش داده شده در صفحه مرکز مدیریت بریده جراید:
با توجه به قابلیت صفحه بندی لیست بریده جراید ایجاد شده در صفحه مدیریت بریده جراید، مدیر قادر خواهد بود تا بریده جراید ایجاد شده مورد نیاز برای نمایش بر روی سایت را تائید نماید.

ِ