ماژول RSS
شماره تماس : 8600 8883 021
ِ

ماژول RSS

ابزار RSS این امکان را به شما خواهد داد تا عناوین آخرین خبر های منتشر شده در سایرسایت ها، اعم از سایت های خبری، وبلاگ های مورد علاقه خود و ... را بر روی سایت اصلی خود نمایش دهید . استفاده از خبر خوانها به شدت در حال فراگیر شدن است و اغلب کاربران برای دسترسی سریع و جلوگیری از اتلاف وقت از این روش برای مطالعه مطالب استفاده می کنند.
همینطور امكان جمع آوري RSS بر روي هريك از ماژول ها و دراختيار قرار دادن آنها براي RSS Reader هاي سايت هاي ديگر (RSS Feed) را فراهم مي آورد.
RSS Reader چیست؟

با استفاده از RSS Reader می توان از آخرین اطلاعات منتشر شده سایر سایت ها نظیر عناوین اخبار بر روی سایت اصلی خود استفاده نمایید. با وارد کردن نشانی RSS سایت مورد نظر خود و مطالب و اطلاعاتی که قصد استفاده از آنها در سایت مورد نظر را دارید، می توانید یک ماژولار RSS Reader ایجاد نمایید.
با تعیین آدرس RSS سایت مورد نظر در قسمت تعیین شده، می توان از اطلاعات و اخبار آن سایت بر روی سایت خود استفاده نمود. مدیر می تواند تعداد اطلاعات مورد نیاز برای نمایش را مشخص نماید.
قراردادن یادداشت پیرامون RSS Reader ایجاد شده:
از این بخش برای ایجاد توضیحات پیرامون Rss ایجاد شده استفاده می گردد. توجه داشته باشد که این توضیحات فقط برای مدیران سایت و از طریق کنترل پنل قابل دسترسی می باشد و بر روی سایت نمایش داده نمی شود.
در صورتیکه بخواهید این ماژولار بر روی سایت به نمایش در آورده نشود، آن را در وضعیت غیر فعال قرار دهید.
RSS feed چیست؟
با استفاده از RSS Feed، مدیر می تواند RSS های انتخابی خود را جمع آوری و مدیریت کند. شما می توانید ماژولار جمع آوری RSS را هنگام افزودن صفحه بر روی سایت قرار دهید، در این صورت این امکان به بازدید کننده داده می شود که RSS های جمع آوری شده بر روی ماژول انتخابی را بر روی سایت خود نمایش دهد.
توسط این ماژول می توانید نحوه نمایش و گروه ماژولار های ایجاد شده را تعیین نمایید. مدير قادر است تعیین نماید که RSS Reader هاي ساير سایت ها همه RSS های جمع آوری شده بر روی ماژول را در سایت های دیگر نمایش دهند.
در صورت نیاز می توان تعداد آیتم های خاصی را برای نمایش بر روی سایت مشخص نمود. همچنین مدیر می تواند انتخاب نماید که RSS ایجاد شده در گروه معینی نمایش داده شود.
قراردادن یادداشت پیرامون Rss Feed ایجاد شده:
از این بخش برای ایجاد توضیحات پیرامون Rss ایجاد شده استفاده می گردد. توجه داشته باشد که این توضیحات فقط برای مدیران سایت و از طریق کنترل پنل قابل دسترسی می باشد و بر روی سایت نمایش داده نمی شود.
در صورتیکه بخواهید این ماژولار بر روی سایت نمایش داده نشود، آن را در وضعیت غیر فعال قرار دهید.

ِ