ماژول وب دایرکتوری
شماره تماس : 8600 8883 021
ِ

ماژول وب دایرکتوری

وب دایرکتوری
ایجاد بخش وب دایرکتوری در وب سایت شخصی شما از جمله مواردی است که علاوه بر نقش راهنما و خدمت رسان به کاربران و مالکان سایر سایت ها، تاثیر بسزایی بر افزایش بازدید سایت و بالا رفتن رتبه سایت در موتورهای جستجو داراست. این ماژول این امکان را برای مدیر سایت فراهم می آورد تا مراکز تفریحی، درمانی و خدماتی، بازارها، مشاغل و همینطور سایت های مختلف را به بازدیدکنندگان معرفی نماید. همانطور که گفته شده به دلیل ایجاد لینک های متعدد بین صفحات وب رتبه سایت در بین موتورهای جستجو بالا خواهد رفت.
سایر امکانات ماژول وب دایرکتوری:
مدیریت ایجاد، ویرایش و حذف وب دایرکتوری:
مدیر با استفاده از این ماژول می تواند نسبت به ایجاد وب دایرکتوری بر روی سایت خود اقدام نماید. در صورت لزوم می توان آن را ویرایش و یا حذف نمود.
قرار دادن یادداشت برای وب دایرکتوری ایجاد شده:
از این بخش برای ایجاد توضیحات پیرامون وب دایرکتوری ایجاد شده استفاده می گردد. توجه داشته باشد که این توضیحات فقط برای مدیران سایت و از طریق کنترل پنل قابل دسترسی می باشد و بر روی سایت نمایش داده نمی شود.
تعیین عنوان مستعار برای وب دایرکتوری ایجاد شده:
نام مستعار ایجاد شده فقط از طریق کنترل پنل و برای مدیران سایت قابل نمایش است. مهمترین کاربرد این گزینه هنگامی است که از سایت به صورت چند زبانه استفاده می شود. چنانچه زبان استفاده شده برای شما و یا مدیران سایت قابل فهم نباشد، می توان با استفاده از نام مستعار مفهومی برای آن ایجاد کرد تا مدیران سایت بتوانند در سایر صفحات، وب دایرکتوری ایجاد شده را شناسایی کنند.
امکان تعریف مشخصات عمومی، تجاری، پستی و اینترنتی:
با استفاده از موارد موجود در صفحه مدیریت وب دایرکتوری می توان مواردی نظیر نام و مشخصات تماس، آدرس، زمینه و سابقه فعالیت را به همراه شرح تخصیص داد. همینطور امکان تعریف مشخصات تجاری شامل شماره ثبت، نام تجاری و کد اقتصادی نیز وجود دارد.
از آنجاییکه هدف عمده ایجاد وب دایرکتوری معرفی مشاغل و اصناف، مراکز تفریحی، تجاری و درمانی است ؛ در صورت لزوم مدیر می تواند مشخصات پستی و اینترنتی مورد نیاز را وارد نماید. بدین ترتیب کاربر می تواند از اطلاعات گوناگون درباره موضوع معرفی شده آگاهی یابد.
تعیین وضعیت فعال یا غیر فعال بودن وب دایرکتوری ایجاد شده:
در صورتیکه که بخواهید وب دایرکتوری ایجاد شده بر روی سایت قرار نگیرد آن را در وضعیت غیر فعال قرار دهید.
استفاده از فیلتر جهت جستجو بر اساس معیارهای زمان ایجاد، تائیدیه، وضعیت، سازنده:
می توان وب دایرکتوری ایجاد شده را بر اساس آیتم های فوق جستجو نمایید.
امکان مرتب سازی لیست وب دایرکتوری های ایجاد شده:
براساس عنوان، گروه، اولویت، زمان ایجاد، تائیدیه وضعیت برای لیست وب دایرکتوری ها امکان مرتب سازی وجود دارد.
نمایش اطلاعات ثبتی برای هر یک از ماژولار هاي وب دایرکتوری ایجاد شده:
این نمایش اطلاعات بر اساس مواردی چون زمان ایجاد، سازنده، تائیدیه، آخرین بروز رسانی و این که چه کسی آخرین بروز رسانی را انجام داده است می باشد.
امکان تعیین تعداد ماژولارهای وب دایرکتوری نمایش داده شده در صفحه مرکز مدیریت وب دایرکتوری:
با توجه به قابلیت صفحه بندی لیست وب دایرکتوری ایجاد شده در صفحه مدیریت وب دایرکتوری، مدیر قادر خواهد بود تا وب دایرکتوری ایجاد شده مورد نیاز برای نمایش بر روی سایت را تائید نماید.

ِ