ماژول آرشیو نامه ها
شماره تماس : 8600 8883 021
ِ

ماژول آرشیو نامه ها

آرشیو نامه ها

ماژول آرشیو نامه ها، به مدیر سایت این امکان را میدهد تا مدیریت و بررسی نامه های ارسالی سیستمی را به سادگی انجام دهند، همچنین قادر خواهد بود از وضعیت تمامی نامه ها مطلع گردد و در صورت لزوم اقدام به ارسال مجدد نمایید. نامه های سیستمی بر اساس دو نوع "عادی" و "خصوصی"تقسیم بندی می شوند. نامه های عادی، نامه هایی هستند که شامل اطلاعات عادی و غیر امنیتی کاربران می باشد. مانند اطلاع رسانی به کاربرانی که اطلاعات کاربری خود را تغییر داده اند. نامه های خصوصی، نامه هایی هستند که در آنها اطلاعات امنیتی کاربر وجود دارد مانند ارسال نامه های تغییر رمز کاربری، اینگونه نامه ها قابل جستجو بر اساس "متن" نیستند، همچنین نمی توان آنها را "فوروارد" نمود و فقط قابل ارسال مجدد برای همان کاربر می باشند.
امکانات ماژول آرشیو نامه ها:

نمایش لیست نامه های ارسالی:
در این قسمت قادر خواهید بود تا لیست کاملی از تمام نامه های ارسالی به کاربران را به همراه موضوع، رو نوشت، زمان ارسال، دفعات ارسال، دفعات فوروارد، وضعیت و زمان ارسال را مشاهده نمایید.
نمایش جزئیات نامه:
برای نمایش کامل و جزئیات نامه های ارسالی کافی است تا بر روی "عنوان" کلیک نموده و جزئیات کامل نامه های ارسالی را مشاهده نمایید.
ارسال مجدد و انتقال نامه ها :
ماژول آرشیو نامه ها این امکان را برای شما فراهم خواهد نمود تا یک نامه ی ارسالی را برای یک کاربر مجددا ارسال نمایید و یا برای یک کاربر جدید همان نامه را ارسال نمایید.
استفاده از فیلتر:
با استفاده از آیکون فیلتر قادر خواهید بود تا نامه ی ارسالی مورد نظر خود را بر اساس "تاریخ ارسال " جدا سازی نمایید.
جستجوی پیشرفته بر اساس "موضوع"، "متن نامه" و "پست الکترونیک":
می توان نامه های ارسالی ایجاد شده را بر اساس آیتم های فوق جستجو نمایید.
مرتب سازی لیست بر حسب "موضوع"، "گیرنده"، "رونوشت"، "زمان ارسال"، "دفعات ارسال"، "دفعات فوروارد" و "وضعیت" :
شما قادر خواهید بود تا نامه های ارسالی خود را بر حسب فیلد های بالا مرتب سازی نمایید.

ِ