ماژول مقاله
شماره تماس : 8600 8883 021
ِ

ماژول مقاله

ماژول مقاله
افزودن مقالات علمی و پژوهشی سهم ویژه ای در بالابردن و ارتقا کاربری سایت دارا می باشد. این گزینه یکی از مهمترین موارد در سایت های مختلف، به خصوص سایت های علمی، دانشگاهی و پژوهشی می باشد. این امر نه تنها در رسیدن به اهداف ایجاد سایت ها کمک می کند بلکه جهت بالا بردن رتبه سایت در موتورهای جستجو نیز بسیار موثر است. این ماژول امکان دسته بندی و گروه بندی دقیق مقالات و طرح ها را به همراه امکان جستجوی پیشرفته آنها را فراهم می نماید.
با استفاده از این ماژول مدیر این امکان را خواهد داشت تا با سهولت و سرعت بالا مقالات مورد نظر را ایجاد و بر روی سایت برای استفاده کاربران قرار دهد.
اين ماژول از جمله ماژولهاي قابل گروه بندي است و لازم است هر يك از نمونه هاي ايجاد شده از آن به يكي از گروه هاي از پيش تعيين شده، تخصيص داده شود.
با استفاده از ماژول مقاله علاوه بر تعيين عنوان، گروه، اولويت در گروه و متن مي توان تصویر،کد، آدرس مستقیم، مشخصات ایجاد کننده مقاله و یا حتی فایل دانلود را قرار داد.
سایر امکانات ماژول مقاله:
مدیریت ایجاد،ویرایش و حذف مقالات:
مدیر می تواند مقالات مورد نظر خود را توسط این ماژول ایجاد نماید. در صورت لزوم می توان آنها را ویرایش و یا در صورت عدم لزوم به مقاله ایجاد شده، آن را حذف نمود.
قرار دادن يادداشت پیرامون مقاله ایجاد شده:
از این بخش برای ایجاد توضیحات پیرامون مقالات ایجاد شده استفاده می گردد. توجه داشته باشد که این توضیحات فقط برای مدیران سایت و از طریق کنترل پنل قابل دسترسی می باشد و بر روی سایت نمایش داده نمی شود.
امكان رأي گيري و ثبت و مشاهده نظرات براي مقالات:
کاربر این امکان را دارد تا نظر خود در خصوص مقاله ی به نمایش در آمده بر روی سایت را، عنوان نماید. امکان ثبت رای برای هر مقاله نیز وجود دارد. همچنین نظرات کاربران قابل مشاهده است، مواردی نظیر نام و پست الکترونیک، عنوان نظر و تاریخ ارسال نظر توسط کاربر.
امکان افزودن برچسب به مقاله:
در صورت نیاز می توان برچسب مشخصی را به مقالات ایجاد شده اختصاص داد. برای ساخت برچسب از قسمت مدیریت برچسب ها، نسبت به ایجاد برچسب اقدام می نمایید.
امكان لينك مقاله به ساير صفحات يا سايتها:
در صورتیکه بخواهید مقالات ایجاد شده به آدرس مشخصی لینک داده شود، لینک را در کادر مشخص شده وارد و این گزینه را فعال نمایید.
تعیین وضعیت فعال یا غیر فعال بودن مقالات ایجاد شده:
در صورتیکه که بخواهید این مقالات بر روی سایت قرار نگیرد آن را در وضعیت غیر فعال قرار دهید.
امكان استفاده از فيلتر جهت جستجوي مقاله بر اساس معيارهاي زمان ايجاد، تائيديه، وضعيت و سازنده:
می توان مقالات ایجاد شده را بر اساس آیتم های فوق جستجو نمایید.
امکان مرتب سازی لیست مقالات ایجاد شده:
براساس عنوان، گروه، کد، اولویت، زمان ایجاد، تائیدیه وضعیت برای لیست مقاله ها امکان مرتب سازی وجود دارد.
امکان تعیین وضعیت تائیدیه توسط مدیر برای مقاله های ایجاد شده:
مدیر پس از بررسی های لازم در صورت تایید مقاله ایجاد شده آن را بر روی سایت به نمایش در می آورد. توجه نمایید که حتی اگر مقاله ایجاد شده در وضعیت فعال قرار داشته باشد، در صورت عدم تایید بر روی سایت نمایش داده نخواهد شد.
امکان تعیین تعداد مقالات نمایش داده شده در صفحه مرکز مدیریت مقاله:
با توجه به قابلیت صفحه بندی لیست مقالات ایجاد شده در صفحه مدیریت مقاله، مدیر قادر خواهد بود تعداد مقاله های ایجاد شده ی مورد نیاز برای نمایش در هر صفحه بر روی سایت را، تایید نماید.

ِ