ماژول سخن روز
شماره تماس : 8600 8883 021
ِ

ماژول سخن روز

سخن روز:
نمایش سخن روز بر روی سایت علاوه بر افزایش جذابیت صفحات سایت، تاثیر خوشایندی بر ذهن و روان بازدیدکنندگان خواهد داشت. سخنان بزرگان و اندیشمندان می تواند آنها را به هدف نزدیک تر سازد و یا باعث بالا بردن روحیه کاربران گردد.
مدیر با استفاده از این ماژولار می تواند سخن روز مورد نظر را برای نمایش در تاریخ خاصی تعیین نماید. بدین ترتیب در تاریخ از پیش مشخص گردیده توسط مدیر، سخن روز بر روی سایت نمایش داده خواهد شد. با تعریف سخنان پیش فرض توسط مدیر، در صورت عدم تعیین تاریخ معینی برای نمایش سخن روز، سیستم به صورت خودکار سخنان پیش فرض را بر روی سایت به نمایش در می آورد.
سایر امکانات ماژول سخن روز:
مدیریت ایجاد، ویرایش و حذف سخن روز:
مدیر با استفاه از این ماژول می تواند سخن روز مورد نظر را برای نمایش در تاریخ خاصی ایجاد نماید. در صورت لزوم می توان ماژولار سخن روز ایجاد شده را ویرایش و یا حذف نمود. همچنین این ماژول این امکان را فراهم می کند تا نقل کننده سخن را مشخص نمایید تا به هنگام نمایش در سایت در پایین سخن قرار گیرد و بیننده بداند که نقل کننده این سخن چه کسی میباشد.
همچنین می توان نحوه نمایش سخنان بر روی سایت را نیز تعیین نمود. توجه داشته باشید تنظیمات ایجاد شده در این قسمت برای تمامی ماژولارهای سخن روز ایجاد شده اعمال خواهد شد. در صورتی که تنظیم خاصی برای یک ماژولار در نظر دارید، می توانید هنگام افزودن صفحه تغییرات مورد نظر را انجام دهید.
هنگامیکه که شما سخن روزی برای یک تاریخ خاص در نظر نگرفته باشید، در صورت تعریف سخنان پیش فرض در سیستم توسط مدیر، سیستم به صورت اتوماتیک و تصادفی سخن روز پیش فرض را بر روی سایت نمایش خواهد داد.
قرار دادن یادداشت پیرامون سخن روز ایجاد شده:
از این بخش برای ایجاد توضیحات پیرامون سخن روز ایجاد شده استفاده می گردد. توجه داشته باشد که این توضیحات فقط برای مدیران سایت و از طریق کنترل پنل قابل دسترسی می باشد و بر روی سایت نمایش داده نمی شود.
تعیین نام مستعار برای سخن روز ایجاد شده:
نام مستعار ایجاد شده فقط از طریق کنترل پنل و برای مدیران سایت قابل نمایش است. مهمترین کاربرد این گزینه هنگامی است که از سایت به صورت چند زبانه استفاده می شود. چنانچه زبان استفاده شده برای شما و یا مدیران سایت قابل فهم نباشد، می توان با استفاده از نام مستعار مفهومی برای آن ایجاد کرد تا مدیران سایت بتوانند در سایر صفحات، ماژولار سخن روز ایجاد شده را شناسایی کنند.
تعیین وضعیت فعال یاغیرفعال بودن سخن روز ایجاد شده توسط سازنده:
در صورتیکه که بخواهید این ماژولار بر روی سایت قرار نگیرد آن را در وضعیت غیر فعال قرار دهید.
امکان استفاده از فیلتر بر اساس زمان ایجاد، تاریخ نمایش، وضعیت و سازنده:
می توان ماژولار های سخن روز ایجاد شده را بر اساس آیتم های فوق جستجو کرد.
مرتب سازی ماژولار های سخن روز ایجاد شده:
ماژولار های ایجاد شده را می توان بر اساس آیتم هایی نظیر عنوان، تاریخ نمایش، زمان ایجاد و وضعیت به صورت صعودی و یا نزولی مرتب کرد.
نمایش مشخصات ثبتی برای ماژولار های سخن روز ایجاد شده:
این نمایش اطلاعات بر اساس مواردی چون زمان ایجاد، سازنده، تائیدیه، آخرین بروز رسانی و این که چه کسی آخرین بروز رسانی را انجام داده است می باشد.
ویرایشگر پیشرفته با قابلیت استفاده از کدهای html :
مدیر سایت می تواند توسط این ویرایشگر صفحه مربوطه را بهمراه متون ، تصاویر ، جداول و دیگر بخشهای صفحه در محیط این ویرایشگر بسازد و سپس روی سایت منتشر نماید. صفحه مربوطه به همان صورت طراحی شده روی صفحه مورد نظر نمایش داده می شود.
امکان تعیین تعداد ماژولارهای سخن روز نمایش داده شده در صفحه مرکز مدیریت سخن روز :
با توجه به قابلیت صفحه بندی لیست ماژولار های سخن روز ایجاد شده در صفحه مدیریت سخن روز، مدیر قادر خواهد بود تا ماژولار های های ایجاد شده مورد نیاز برای نمایش بر روی هر صفحه را تایید نماید.

ِ