ماژول دانلود
شماره تماس : 8600 8883 021
ِ

ماژول دانلود

ماژول دانلود
در بسیاری از موارد فایل هایی جهت دانلود برای کاربران و بازدید کنندگان در سایت قرار می گیرد.
مدير سايت در صورت تمايل به قرار دادن دانلود بر روي سايت، مي تواند با استفاده از ماژول دانلود، آن را بارگذاري نموده و براي دانلود در دسترس بازديدكنندگان و کاربران سايت قرار دهد.
به طور مثال دفترچه های آزمون، فایل های راهنما، تصویر و یا حتی آدرس مستقیم از جمله مواردی است که برای دانلود بر روی سایت و در اختیار کاربران قرار می گیرد.
در صورتیکه دانلود مورد نظر نرم افزاری است که تحت سیستم عامل خاصی اجرا می شود و یا سخت افزار خاصی آن را پشتیبانی می کند، سازنده دانلود می تواند مشخصات آنها را در قسمت مشخصات سیستم وارد نماید تا کاربر بتواند از طریق سایت و هنگام مشاهده دانلود از آن ها مطلع گردد.
همچنین این ابزار این امکان را به مدیر خواهد داد تا ماژول های خود را مدیریت نماید بدین معنی که دانلود جدیدی ایجاد کرده و یا دانلود های قبلی را حذف و ویرایش نماید. در قسمت تنظیمات ماژول دانلود می توان تعیین نمود که کدام یک از آیتم ها بر روی سایت نمایش داده شوند.
سایر امکانات ماژول دانلود:
مدیریت ایجاد فایل، ویرایش و حذف:
مدیر این امکان را دارد تا فایل های مرتبط مناسب را بر روی سایت به نمایش بگذارد و یا در صورت لزوم آنها را ویرایش و حذف نماید. همچنین می تواند آدرس مورد نظر را تعیین نماید تا کاربر با کلیک بر روی آدرس فوق وارد سایت مشخص شده گردد.
قراردادن یادداشت پیرامون دانلود ایجاد شده:
از این بخش برای ایجاد توضیحات پیرامون دانلود ایجاد شده استفاده می گردد. توجه داشته باشد که این توضیحات فقط برای مدیران سایت و از طریق کنترل پنل قابل دسترسی می باشد و بر روی سایت نمایش داده نمی شود.
تعيين نام مستعار برای فایل ایجاد شده:
نام مستعار ایجاد شده فقط از طریق کنترل پنل و برای مدیران سایت قابل نمایش است. مهمترین کاربرد این گزینه هنگامی است که از سایت به صورت چند زبانه استفاده می شود.چنانچه زبان استفاده شده برای شما و یا مدیران سایت قابل فهم نباشد، می توان با استفاده از نام مستعار مفهومی برای آن ایجاد کرد تا مدیران سایت بتوانند در سایر صفحات، فایل دانلود ایجاد شده در صفحه مرکز مدیریت دانلود را شناسایی کنند.
امکان بارگذاری تصویر و فایل:
توسط این ماژول می توان فایل های مورد نیاز را همراه تصاویر مرتبط برای استفاده کاربران و بازدیدکنندگان بر روی سایت قرار داد.
تعیین اولویت در گروه:
بدین ترتیب مدیر می تواند اولویت نمایش فایل های قابل دانلود مورد نظر در یک گروه را تعیین نماید.
تعیین وضعیت فعال یا غیر فعال بودن دانلود ایجاد شده:
در صورتیکه که بخواهید این دانلود بر روی سایت قرار نگیرد آن را در وضعیت غیر فعال قرار دهید.
استفاده از فیلتر جهت جستجوی دانلود هاي ایجاد شده بر اساس معیار های زمان ایجاد، وضعیت، تائیدیه و سازنده:
می توان دانلود های ایجاد شده را بر اساس آیتم های فوق جستجو و یا گزارش گیری نمایید.
امکان مرتب سازی لیست دانلود های ایجاد شده:
براساس عنوان، گروه، اولویت، زمان ایجاد، تائیدیه وضعیت برای لیست دانلود ها امکان مرتب سازی وجود دارد.
نمایش مشخصات ثبتی برای دانلود ایجاد شده:
این نمایش اطلاعات بر اساس مواردی همچون زمان ایجاد، سازنده، تائیدیه، آخرین بروز رسانی و این که چه کسی آخرین بروز رسانی را انجام داده است می باشد.
امکان تعیین وضعیت تائیدیه دانلود:
مدیر پس از بررسی های لازم در صورت تائید دانلود ایجاد شده آن را بر روی سایت به نمایش در می آوردو توجه نمایید که حتی اگر دانلود ایجاد شده در وضعیت فعال قرار داشته باشد، در صورت عدم تایید بر روی سایت نمایش داده نخواهد شد.
امکان تعیین تعداد دانلود های نمایش داده شده در صفحه مرکز مدیریت دانلود:
با توجه به قابلیت صفحه بندی لیست دانلود های ایجاد شده در صفحه مدیریت دانلود، مدیر قادر خواهد بود تعداد دانلود های ایجاد شده مورد نیاز برای نمایش در هر صفحه بر روی سایت را، تائید نماید.


ِ