ماژول فرم ساز
شماره تماس : 8600 8883 021
ِ

ماژول فرم ساز

ماژول فرم ساز:
با استفاده از اين ماژول مدير سايت قادر خواهد بود تعداد نامحدودي از فرم هاي الکترونيکي را با فيلدها و شرايط مورد نظر خود تهيه و در سايت قرار دهد تا کاربران بتوانند اطلاعات خود را برای مدیران سایت ارسال نمایند.
در این ماژول با استفاده از امکاناتی نظیر جعبه متن، لیست کشویی، چک باکس، دکمه رادیو می توانید فرم مورد نیاز را ایجاد و بر روی سایت بارگذاری کنید.

در صورتیکه فرم های مورد نیاز بر روی سایت قرار گیرد، این امکان به بازدید کننده داده می شود که از طریق سایت، فرم را مشاهده و اطلاعات خود را در فرم وارد کرده و ارسال نماید. اطلاعات ارسالی توسط بازدید کنندگان به صورت اتوماتیک در سیستم ذخیره می شود و در هر زمان مدیر می تواند لیست فرم های ارسالی توسط کاربران را مشاهده نموده و از جزئیات اطلاعات ارسالی مطلع گردد. همچنین این امکان وجود دارد که در قسمت تنظیمات مشخص شود فرم های ارسالی بازدید کنندگان علاوه بر ذخیره شدن در سیستم، به آدرس پست الکترونیک چه کسانی ارسال گردد.
استفاده از اين ماژول براي آن دسته از وب سايت هايي که داراي ارتباطات گسترده مي باشند و يا در پي ايجاد چنين ارتباطاتي هستند بسيار مفيد و موثر است.

نمونه هايي از کاربردهاي فرم در سايت
• تهيه فرم تماس با مدير سایت
• تهيه فرم انتقادات و پيشنهادات
• تهیه فرم استخدام
سایر امکانات ماژول فرم ساز:
مدیریت ایجاد فرم، ویرایش و حذف فرم ها:
مدیر با استفاده از این ماژول می تواند نسبت به ایجاد فرم های مورد نیاز اقدام نماید. در صورت لزوم می توان فرم های ایجاد شده را ویرایش و یا حذف نمود. در صورت دارا بودن ماژول مدیریت واژه ها می توانید از آن در فرم ها استفاده نمایید. امکان تایید و رسیدگی فرم های دریافتی توسط مدیر سایت امکان پذیر است.
قرار دادن یادداشت پیرامون فرم های ایجاد شده:
از این بخش برای ایجاد توضیحات پیرامون فرم های ایجاد شده استفاده می گردد. توجه داشته باشد که این توضیحات فقط برای مدیران سایت و از طریق کنترل پنل قابل دسترسی می باشد و بر روی سایت نمایش داده نمی شود.
اضافه نمودن کنترل های گوناگون:
مدیر با استفاده از از امکاناتی نظیر جعبه متن، لیست کشویی، چک باکس، دکمه رادیو می توانید فرم مورد نیاز را ایجاد و بر روی سایت بارگذاری کند. الزامی یا اختیاری بودن فیلد های مربوطه در فرم های ایجاد شده، اعتبار سنجی آیتم های ایجاد شده توسط جعبه متن، تعیین حداکثر تعداد کاراکتر استفاده شونده در هر فیلد و تعیین گزینه پیش فرض از دیگر موارد قابل تنظیم توسط این ماژول است.
امکان تعیین وضعیت فعال یا غیر فعال بودن فرم های ایجاد شده:
در صورتیکه که بخواهید فرم ایجاد شده بر روی سایت قرار نگیرد می توانید آن را در وضعیت غیر فعال قرار دهید. توجه داشته باشید در صورت عدم تایید فرم ایجاد شده توسط مدیر، با وجود فعال بودن وضعیت، این فرم بر روی سایت قابل نمایش نخواهد بود.
استفاده از فیلتر جهت جستجوی فرم هاي ایجاد شده بر اساس معیارهای زمان ایجاد، وضعیت، تائیدیه، سازنده:
می توانید فرم های ایجاد شده را بر اساس آیتم های فوق جستجو نمایید.
امکان مرتب سازی لیست فرم های ایجاد شده:
براساس سازنده، زمان ایجاد، تائیدیه وضعیت فرم امکان مرتب سازی وجود دارد.
نمایش مشخصات ثبتی برای فرم های ایجاد شده:
این نمایش اطلاعات بر اساس مواردی چون زمان ایجاد، سازنده، تائیدیه، آخرین بروز رسانی و این که چه کسی آخرین بروز رسانی را انجام داده است می باشد.
تعیین پیغام تائیدیه ارسال فرم:
مدیر می تواند متنی را جهت نمایش به کاربر پس از ارسال فرم ایجاد نماید. متن ایجاد شده کاربر را مطلع می سازد که فرم به درستی تکمیل و ارسال گردیده است.
ارسال فرم دریافتی به ایمیل:
در صورت لزوم می توان تعیین نمود که فرم دریافتی به آدرس ایمیل مشخص شده توسط مدیر ارسال گردد.
تعیین محتوای قابل نمایش در فیلد عنوان در لیست صفحه فرم های دریافتی:
مدیر می تواند برای هر فرم به صورت جداگانه تعیین کند که کدام فیلد آن در فرم، در لیست فرم های دریافتی در ستون عنوان نمایش داده شود.

ِ