ماژول پيوندها
شماره تماس : 8600 8883 021
ِ

ماژول پيوندها

پیوند ها:
امروزه در هر سایتی معمولا بخشی با نام سایتهای مرتبط، لینکهای مرتبط، پیوندها، سایتهای دیگر و امثال این دیده می شوند. این بخش از سایت معمولا لینک به سایتهای همکار و یا سایتهایی که با موضوع سایت شما ارتباط موضوعی دارند را معرفی کرده و بر سایت شما نمایش داده می شوند.
ماژول پیوندها به شما اجازه می دهد تا به راحتی لینک به سایر سایتهای مدنظر خود را ثبت کنید. با قرار دادن لینک های ایجاد شده کاربر قادر خواهد بود تا به صفحات سایت های دیگر دسترسی داشته باشد.
این نکته را در نظر داشته باشد که قرار دادن لینک های مرتبط می تواند نقش بسزایی در بالا بردن رتبه سایت و افزایش بازدید سایت داشته باشد. به همین جهت در اغلب موارد مدیران سایت، لینک هایی مرتبط با موضوع فعالیت خود در سایت قرار می دهند.
سایر امکانات ماژول پیوند ها:
مدیریت لینک های ایجاد شده بر روی سایت:
مدیر این امکان را دارد تا لینک های مرتبط مناسب را بر روی سایت به نمایش بگذارد و یا در صورت لزوم آنها را ویرایش و حذف نماید. همچنین می تواند آدرس مورد نظر را تعیین نماید تا کاربر با کلیک بر روی آدرس فوق وارد سایت مشخص شده گردد.
قراردادن یادداشت پیرامون لینک ایجاد شده:
از این بخش برای ایجاد توضیحات پیرامون لینک ایجاد شده استفاده می گردد. توجه داشته باشد که این توضیحات فقط برای مدیران سایت و از طریق کنترل پنل قابل دسترسی می باشد و بر روی سایت نمایش داده نمی شود.
تعيين نام مستعار برای لینک ایجاد شده:
نام مستعار ایجاد شده فقط از طریق کنترل پنل و برای مدیران سایت قابل نمایش است. مهمترین کاربرد این گزینه هنگامی است که از سایت به صورت چند زبانه استفاده می شود.چنانچه زبان استفاده شده برای شما و یا مدیران سایت قابل فهم نباشد، می توان با استفاده از نام مستعار مفهومی برای آن ایجاد کرد تا مدیران سایت بتوانند در سایر صفحات، لينك ایجاد شده را در صفحه مرکز مدیریت پيوندها را شناسایی کنند.
تعیین اولویت در گروه:
بدین ترتیب مدیر می تواند اولویت نمایش لینک های مورد نظر در یک گروه را تعیین نماید.
تعیین وضعیت فعال یا غیر فعال بودن لینک ایجاد شده:
در صورتیکه که بخواهید این لینک بر روی سایت قرار نگیرد آن را در وضعیت غیر فعال قرار دهید.
امکان مرتب سازی لیست لینک های ایجاد شده:
براساس عنوان، گروه، ، اولویت، زمان ایجاد، تائیدیه وضعیت برای لیست پیوند ها امکان مرتب سازی وجود دارد.
استفاده از فیلتر جهت جستجوی لینک هاي ایجاد شده بر اساس معیار های زمان ایجاد، وضعیت، تائیدیه و سازنده:
می توان لینک های ایجاد شده را بر اساس آیتم های فوق جستجو و یا گزارش گیری نمایید.
نمایش مشخصات ثبتی برای لينك ایجاد شده:
این نمایش اطلاعات بر اساس مواردی همچون زمان ایجاد، سازنده، تائیدیه، آخرین بروز رسانی و این که چه کسی آخرین بروز رسانی را انجام داده است می باشد.
امکان تعیین وضعیت تائیدیه لينك:
مدیر پس از بررسی های لازم در صورت تایید لینک ایجاد شده آن را بر روی سایت به نمایش در می آوردو توجه نمایید که حتی اگر لینک ایجاد شده در وضعیت فعال قرار داشته باشد، در صورت عدم تایید بر روی سایت نمایش داده نخواهد شد.
امکان تعیین تعداد لینک های نمایش داده شده در صفحه مرکز مدیریت لینک ها:
با توجه به قابلیت صفحه بندی لیست لینک های ایجاد شده در صفحه مدیریت پیوند ها، مدیر قادر خواهد بود تعداد لینک های ایجاد شده مورد نیاز برای نمایش در هر صفحه بر روی سایت را، تائید نماید.

ِ