ماژول اوقات شرعي
شماره تماس : 8600 8883 021
ِ

ماژول اوقات شرعي

اوقات شرعی
با استفاده از ماژول اوقات شرعی شما قادر خواهید بود در صورت تمایل اوقات شرعی تمام استان ها را در سایت خود اضافه نمایید. با قرار دادن این ماژول بر روی سایت کاربران قادر خواهند بود تا از اوقات شرعی منطقه مورد نظر خود که توسط مدیر بر روی سایت قرار گرفته است آگاهی یابند. این ماژول از قابلیت به روز رسانی اتوماتیک اوقات شرعی برخوردار است که از جمله ویژگی های منحصر به فرد این ابزار به شمار می رود.
سایر امکانات ماژول اوقات شرعی:
مدیریت ایجاد، ویرایش و حذف ماژولار اوقات شرعی:
مدیر با استفاده از این ماژول می تواند اوقات شرعی مناطق جغرافیایی مورد نظر خود را برای نمایش بر روی سایت ایجاد نماید. در صورت لزوم می توان ماژولار های ایجاد شده را ویرایش و یا حذف نمود.
امکان انتخاب کشور، استان و شهر مورد نظر:
مدیر سایت می تواند از لیست کشور،استان و شهر های موجود در این ماژول مناطق جغرافیایی مورد نظر خود را جهت نمایش اوقات شرعی انتخاب نماید تا بازدیدکنندگان و کاربران سایت بتوانند از اوقات شرعی مناطق مورد نظر خود مطلع گردند.
همینطور می توان شهری را به عنوان شهر پیش فرض تعیین نمود تا کاربر پس از وارد شدن به صفحه سایت از اوقات شرعی آن شهر مطلع گردد.
قراردادن یادداشت برای اوقات شرعی:
از این بخش برای ایجاد توضیحات پیرامون ماژولار اوقات شرعی ایجاد شده، استفاده می گردد. توجه داشته باشید که این توضیحات فقط برای مدیران سایت و از طریق کنترل پنل قابل دسترسی می باشد و بر روی سایت نمایش داده نمی شود.
تعیین وضعیت فعال یا غیر فعال بودن ابزار اوقات شرعی ایجاد شده توسط سازنده:
در صورتیکه که بخواهید ابزار اوقات شرعی ایجاد شده بر روی سایت قرار نگیرد آن را در وضعیت غیر فعال قرار دهید.
امکان استفاده از فیلتر بر اساس معیارهای زمان ایجاد، وضعیت و سازنده:
می توان اوقات شرعی ایجاد شده را بر اساس آیتم های فوق جستجو نمایید.
امکان تعیین تعداد ماژولارهای اوقات شرعی نمایش داده شده در صفحه مرکز مدیریت اوقات شرعی:
با توجه به قابلیت صفحه بندی لیست ماژولارهای اوقات شرعی ایجاد شده در صفحه مدیریت اوقات شرعی، مدیر قادر خواهد بود تا اوقات شرعی ایجاد شده مورد نیاز برای نمایش بر روی سایت را تایید نماید

ِ