ماژول پیام کوتاه
شماره تماس : 8600 8883 021
ِ

ماژول پیام کوتاه

پیام کوتاه:
استفاده از تکنولوژی های روز در برقراری ارتباط با کاربران و بازدیدکنندگان سایت ، علاوه بر بالا بردن سرعت انجام کار، نشان دهنده قابلیت بالای وب سایت از لحاظ کمی و کیفی می باشد. مدیر سایت می تواند با استفاده از ماژول پیام کوتاه بر حسب نیاز خود اقدام به ارسال پیامک به کاربران سایت و کارکنان خود نماید.
همچنین ارسال پیام کوتاه جهت اطلاع رسانی و تبلیغات به بازدیدکنندگان سایت از جمله مواردی است که مدیر سایت را بر آن می دارد تا از این ماژول استفاده نماید.
سایر امکانات ماژول پیام کوتاه:
مدیریت ایجاد، ویرایش و حذف شماره های اپراتور:
مدیر قادر خواهد بود تا شماره هایی را که از اپراتورهای مختلف خریده اند، ثبت نمایند. با خريد هر شماره، اپراتور اطلاعات مربوط به آن شماره، مانند رمز عبور و نام كاربري رادر اختيار شما قرار ميدهد كه شما ميبايست آن اطلاعات را به طور صحيح در قسمت مشخص شده در صفحه مدیریت پیام کوتاه ثبت نمایید.
در صورت ارسال پیامک به صورت محدود مدیر می تواند پیش شماره ای را در کادر مربوطه تعیین نماید.بدین ترتیب هنگام وارد نمودن شماره هاي دريافت كنندگان، اين پيش شماره تعریف شده بصورت خودکار در ابتداي هر شماره قرار خواهد گرفت.
امکان ارسال پیامک به یک کاربر خاص نیز از طریق این ماژول فراهم شده است.
امکان ارسال پيامك سيستمي:
مدیر می تواند پیامکی در سیستم تعریف نماید که در مواقع خاص به صورت خودکار برای کاربر ارسال گردد. این نکته را در نظر داشته باشد که در صورتی این پیامک برای کاربر ارسال خواهد شد که در هنگام ثبت نام گزینه دریافت پیام کوتاه از طرف سیستم را فعال کرده باشد.
اختصاصی نمودن شماره اپراتور ایجاد شده:
با فعال نمودن این گزینه در صفحه مدیریت پیام کوتاه، تنها اعضا می توانند به این شماره پیامک ارسال کنند.همچنین مي توانيد يك شماره اپراتور را به يك گروه خاص از پیش تعیین شده اختصاص دهيد كه كاربران ساير گروه ها قادر به مشاهده پيامك هاي ارسالي و دريافتي به اين شماره نباشند. در صورتیکه پیامکی مربوط به شماره ای دیگر و یا گروه دیگری باشد می توان آن را به گروه ویا شماره مربوطه منتقل کرد.
تعیین وضعیت فعال یا غیر فعال بودن شماره اپراتور ایجاد شده:
در صورتیکه که بخواهید شماره ای در لیست شماره های اپراتور قرار نگیرد آن را در وضعیت غیر فعال قرار دهید.
استفاده از فیلتر جهت جستجوی پیامک های دریافتی و ارسالی:
مدیر قادر خواهد بود تا بر اساس وضعیت ارسالی پیامک های ارسال شده به کاربر را جستجو نماید. این وضعیت ها در سه حالت رسیده به گوشی، خطا در ارسال و معلق تعریف شده است. با انتخاب گزینه بروز رسانی می توان از آخرین وضعیت پیامک های معلق مطلع شد.
همچنین پیامک های دریافتی از سوی کاربران را می توان بر اساس وضعیت دریافتی جستجو کرد. پیامک های دریافتی، در یکی از سه وضعیت خوانده شده، خوانده نشده و پاسخ داده شده خواهد بود.
امكان تعيين تعداد پیامک های قابل نمايش در صفحه مركز مديريت پیام کوتاه:
با توجه به قابلیت صفحه بندی لیست پیامک ها در صفحه مدیریت پیام کوتاه، مدیر قادر خواهد بود تا پیامک های ایجاد شده مورد نیاز برای نمایش در هر صفحه را تایید نماید.
امکان مرتب سازی بر اساس شناسه، متن، شماره فرستنده، شماره گیرنده، نوع پیامک و وضعیت:
پیامک های ذخیره شده در سیستم بر اساس آیتم های فوق امکان مرتب سازی دارد.
مدیریت ایجاد،ویرایش و حذف لیست سیاه :
مدیر می تواند با استفاده از این ابزار شماره های مورد نظر را وارد لیست سیاه نماید. در این صورت شماره های وارد شده در این لیست امکان ارسال و دریافت پیامک از طریق سیستم را نخواهند داشت.
در صورت نیاز می توان شماره های اضافه شده به لیست سیاه را ویرایش و یا حذف نمود.
قرار دادن يادداشت پیرامون شماره های اضافه شده به لیست سیاه:
از این بخش برای ایجاد توضیحات پیرامون شماره های اضافه شده به لیست سیاه استفاده می گردد. توجه داشته باشد که این توضیحات فقط برای مدیران سایت و از طریق کنترل پنل قابل دسترسی می باشد و بر روی سایت نمایش داده نمی شود.
امکان مرتب سازی بر اساس شناسه و تاريخ ايجاد:
شماره های ذخیره شده در لیست سیاه بر اساس آیتم های فوق امکان مرتب سازی دارد.

ِ