ماژول مناقصه و مزایده
شماره تماس : 8600 8883 021
ِ

ماژول مناقصه و مزایده

مناقصه و مزایده:
این ماژول به شما امکان می دهد تا بانک اطلاعات مناقصه ها و مزایده های سازمان خود را نگهداری نمایید و موارد مورد نظر را از طریق سایت خود عرضه کنید. کاربران نیز می توانند بدون نیاز به مراجعه حضوری اسناد لازم برای شرکت در مناقصه و مزایده مورد نظر را از طریق سایت دریافت نموده و پس از تکمیل آنها نسبت به ارسال مدارک خواسته شده اقدام نمایند.
سایر امکانات ماژول مناقصه و مزایده:
مدیریت ماژولار های مناقصه و مزایده ایجاد شده بر روی سایت:
مدیر این امکان را دارد تا مناقصات و مزایدات مرتبط و مناسب را بر روی سایت به نمایش بگذارد و یا در صورت لزوم آنها را ویرایش و حذف نماید. همچنین می تواند آدرس مورد نظر را تعیین نماید تا کاربر با کلیک بر روی آدرس فوق وارد سایت مشخص شده گردد.در صورت لزوم می توان آنها را ویرایش و یا حذف نمود.
قراردادن یادداشت پیرامون مناقصه و مزایده ایجاد شده:
از این بخش برای ایجاد توضیحات پیرامون مناقصات و مزایدات ایجاد شده استفاده می گردد. توجه داشته باشد که این توضیحات فقط برای مدیران سایت و از طریق کنترل پنل قابل دسترسی می باشد و بر روی سایت نمایش داده نمی شود.
تعيين نام مستعار برای مناقصه یا مزایده ایجاد شده:
نام مستعار ایجاد شده فقط از طریق کنترل پنل و برای مدیران سایت قابل نمایش است. مهمترین کاربرد این گزینه هنگامی است که از سایت به صورت چند زبانه استفاده می شود.چنانچه زبان استفاده شده برای شما و یا مدیران سایت قابل فهم نباشد، می توان با استفاده از نام مستعار مفهومی برای آن ایجاد کرد تا مدیران سایت بتوانند در سایر صفحات، مناقصه یا مزایده ایجاد شده را در صفحه مرکز مدیریت مناقصه و مزایده را شناسایی کنند.
تعیین اولویت در گروه:
بدین ترتیب مدیر می تواند اولویت نمایش مناقصات و مزایدات مورد نظر در یک گروه را تعیین نماید.
تعیین وضعیت فعال یا غیر فعال بودن مناقصه و مزایده ایجاد شده:
در صورتیکه که بخواهید این مناقصه یا مزایده بر روی سایت قرار نگیرد آن را در وضعیت غیر فعال قرار دهید.
استفاده از فیلتر جهت جستجوی مناقصه و مزایده هاي ایجاد شده بر اساس معیار های زمان ایجاد، وضعیت، تائیدیه و سازنده:
می توان مناقصه و مزایده های ایجاد شده را بر اساس آیتم های فوق جستجو و یا گزارش گیری نمایید.
امکان مرتب سازی لیست مناقصه و مزایده های ایجاد شده:
براساس عنوان، گروه، اولویت، زمان ایجاد، تائیدیه وضعیت برای لیست مناقصه و مزایده ها امکان مرتب سازی وجود دارد.
نمایش مشخصات ثبتی برای مناقصه و مزایده ایجاد شده:
این نمایش اطلاعات بر اساس مواردی همچون زمان ایجاد، سازنده، تائیدیه، آخرین بروز رسانی و این که چه کسی آخرین بروز رسانی را انجام داده است می باشد.
امکان تعیین وضعیت تائیدیه مناقصه و مزایده:
مدیر پس از بررسی های لازم در صورت تایید مناقصه یا مزایده ایجاد شده را بر روی سایت به نمایش در می آورد و توجه نمایید که حتی اگر مناقصه یا مزایده ایجاد شده در وضعیت فعال قرار داشته باشد، در صورت عدم تایید بر روی سایت نمایش داده نخواهد شد.
امکان تعیین تعداد مناقصه یا مزایده های نمایش داده شده در صفحه مرکز مدیریت مناقصه و مزایده:
با توجه به قابلیت صفحه بندی لیست مناقصه یا مزایده های ایجاد شده در صفحه مدیریت مناقصه و مزایده، مدیر قادر خواهد بود تعداد مناقصه یا مزایده های ایجاد شده مورد نیاز برای نمایش در هر صفحه بر روی سایت را، تائید نماید.

ِ