ماژول متن
شماره تماس : 8600 8883 021
ِ

ماژول متن

ماژول متن
ماژول متن، ازکاربردی ترین ابزارهایی است که امکان ایجاد متون مورد نظر،ایجاد تصاویر و حتی رسم جدول و نمودار را به مدیر خواهد داد. این ماژول از قابلیت گروه بندی برخوردار است بدین معنی که شما می توانید از این قابلیت برای دسته بندی و مدیریت بهتر متن های ایجاد شده استفاده نمایید.
همچنين امکان ایجاد برچسب و یادداشت برای متن مورد نظر توسط این ماژول فراهم گردیده است. متون ایجاد شده پس از تایید نهایی توسط مدیر بر روی سایت نمایش داده خواهد شد.

سایر امکانات ماژول متن:
امکان مدیریت ،ویرایش و حذف متن ها:
مدیر این امکان را دارد تا از طریق ماژول متن، متون مورد نیاز خود را برای نمایش در صفحات مختلف سایت آماده سازد. متون ایجاد شده توسط مدیر قابل ویرایش است و یا در صورت عدم نیاز به متن ایجاد شده می توان آن را حذف نمود.
قرار دادن يادداشت پیرامون متن ایجاد شده: از این بخش برای ایجاد توضیحات پیرامون ماژولار متن ایجاد شده استفاده می گردد. توجه داشته باشد که این توضیحات فقط برای مدیران سایت و از طریق کنترل پنل قابل دسترسی می باشد و بر روی سایت نمایش داده نمی شود
تعیین نام مستعار برای متون ایجاد شده: نام مستعار ایجاد شده فقط از طریق کنترل پنل و برای مدیران سایت قابل نمایش است. مهمترین کاربرد این گزینه هنگامی است که از سایت به صورت چند زبانه استفاده می شود.چنانچه زبان استفاده شده برای شما و یا مدیران سایت قابل فهم نباشد، می توان با استفاده از نام مستعار مفهومی برای آن ایجاد کرد تا مدیران سایت بتوانند در سایر صفحات، متون ایجاد شده را شناسایی کنند.
امکان گروه بندی متن ایجاد شده:
این ماژول از قابلیت گروه بندی برخوردار است،لذا می توان متون مورد نظر را در گروه های ایجاد شده دسته بندی کرد.
امکان تخصیص برچسب به متن :
می توانید برچسب خاصی را به متن ایجاده شده اختصاص دهید. برای ساخت برچسب می توانید از قسمت مدیریت برچسب ها نسبت به ایجاد برچسب مورد نظر اقدام نمایید.
امکان تعیین وضعیت فعال یا غیر فعال بودن متون ایجاد شده:
در صورتیکه که بخواهید متون ایجاد شده بر روی سایت قرار نگیرد می توانید آن را در وضعیت غیر فعال قرار دهید. توجه داشته باشید در صورت عدم تایید متن ایجاد شده توسط مدیر، با وجود وضعیت فعال این متن، بر روی سایت قابل نمایش نخواهد بود.
امکان استفاده از فیلتر بر اساس معیارهای زمان ایجاد، وضعیت و سازنده:
می توانید متون ایجاد شده را بر اساس آیتم های فوق جستجو نمایید.
امکان مرتب سازی لیست متون ایجاد شده: براساس عنوان، گروه، اولویت، زمان ایجاد، تائیدیه، وضعیت برای لیست متون امکان مرتب سازی وجود دارد.
ویرایشگر پیشرفته با قابلیت استفاده از کدهای html و css:
مدیر سایت می تواند توسط این ویرایشگر صفحه مربوطه را بهمراه متون ، تصاویر ، جداول و دیگر بخشهای صفحه در محیط این ویرایشگر بسازد و سپس روی سایت منتشر نماید. صفحه مربوطه به همان صورت طراحی شده روی صفحه مورد نظر نمایش داده می شود.
امکان تعیین تعداد متون نمایش داده شده در صفحه مرکز مدیریت متن ها: با توجه به قابلیت صفحه بندی لیست متون ایجاد شده در صفحه مدیریت متن ها، مدیر قادر خواهد بود تعداد متن های ایجاد شده ی مورد نیاز برای نمایش در هر صفحه بر روی سایت را، تایید نماید.

ِ