ماژول آب و هوا
شماره تماس : 8600 8883 021
ِ

ماژول آب و هوا

ماژول آب و هوا
برای نمایش آب و هوا بر روی سایت از ماژول آب و هوا استفاده می کنیم این ماژول بصورت هوشمند و با بهره مندی از پیشرفته ترین فناوری های موجود آب و هوای فعلی کلیه شهرهای ایران را نمایش می دهد. یعنی کاربر با انتخاب شهر مورد نظر خود می تواند وضعیت فعلی آب و هوای آن شهر ، دما و جهت باد را مشاهده نماید. شما می توانید این ماژول طوری تنظیم کنید که در هر استان یا شهری که زندگی می کنید اطلاعات آب و هوای آن مکان را روی سایتتان نمایش دهید .
این ماژول اطلاعات را به صورت onlineاز سایت های معتبر هوا شناسی دریافت می کند که این سایتها با ارسال ماهواره های هواشناسی وضعیت آب و هوای نقاط مختلف جهان را با دقت بسیار بالایی مشخص می کنند.
امكان بروز رسانی لحظه ای و اتوماتیک وضعيت آب و هوايي نمایش داده شده بر روي سايت از جمله قابليت هاي ويژه اين ماژول، مي باشد. هم چنین مدیر می تواند مشخص کند که ماژولار مورد نظر وضعیت آب و هوایی مناطق انتخابی را طی چند روز آینده نمایش دهد.همچنین می توان نحوه نمایش آن را را بر روی سایت معین کرد.
سایر امکانات ماژول آب و هوا:
مدیریت ایجاد، ویرایش و حذف ماژولار های آب و هوا:
مدیر با استفاه از این ماژول می تواند با توجه به مناطق جغرافیایی مورد نظر، ماژولار آب و هوای مورد نیاز را ایجاد و در صورت لزوم آنها را ویرایش یا حذف نماید.
قرار دادن یادداشت پیرامون آب و هوای ایجاد شده:
از این بخش برای ایجاد توضیحات پیرامون ماژولار آب و هوای ایجاد شده استفاده می گردد. توجه داشته باشد که این توضیحات فقط برای مدیران سایت و از طریق کنترل پنل قابل دسترسی می باشد و بر روی سایت نمایش داده نمی شود.
تعیین نام مستعار برای ماژولار آب و هوای ایجاد شده:
نام مستعار ایجاد شده فقط از طریق کنترل پنل و برای مدیران سایت قابل نمایش است. مهمترین کاربرد این گزینه هنگامی است که از سایت به صورت چند زبانه استفاده می شود.چنانچه زبان استفاده شده برای شما و یا مدیران سایت قابل فهم نباشد، می توان با استفاده از نام مستعار مفهومی برای آن ایجاد کرد تا مدیران سایت بتوانند در سایر صفحات، ماژولار آب و هوای ایجاد شده را شناسایی کنند.
انتخاب کشور، استان و شهر مورد نظر:
امکان تعیین و انتخاب کشور، استان و شهر های مورد نظر توسط مدیر وجود دارد. مدیر با انتخاب مناطق جغرافیایی مختلف و ساخت ماژولار آب و هوا این امکان را در اختیار بازدیدکنندگان سایت خواهد گذاشت تا از آب و هوای مناطق مختلف آگاهی یابند.
انتخاب شهر پیش فرض:
بدین وسیله می توان شهری را به عنوان پیش فرض مشخص نمود تا با ایجاد ماژولار آب و هوا، کاربر پس از ورود به صفحه سایت از آب و هوای آن شهر مطلع گردد.
تعیین وضعیت فعال یاغیرفعال بودن ماژولار آب و هوا ایجاد شده توسط سازنده:
در صورتیکه که بخواهید این ماژولار آب و هوا بر روی سایت قرار نگیرد آن را در وضعیت غیر فعال قرار دهید.
استفاده از فیلتر جهت جستجوی ماژولار آب و هوای ایجاد شده بر اساس معیارهای زمان ایجاد، وضعیت و سازنده:
می توان ماژولار های آب و هوای ایجاد شده را بر اساس آیتم های فوق جستجو نمایید.
امکان مرتب سازی ماژولار های آب و هوای ایجاد شده:
ماژولار های آب و هوای ایجاد شده را می توان بر اساس آیتم هایی نظیر عنوان، سازنده، زمان ایجاد و وضعیت مرتب کرد.
امکان تعیین تعداد ماژولار های آب و هوای های نمایش داده شده در صفحه مرکز مدیریت آب و هوا:
با توجه به قابلیت صفحه بندی لیست ماژولار های آب و هوای ایجاد شده در صفحه مدیریت آب و هوا، مدیر قادر خواهد بود ماژولار های آب و هوای ایجاد شده مورد نیاز برای نمایش بر روی سایت را تایید نماید.

ِ