ماژول وب كليپ
شماره تماس : 8600 8883 021
ِ

ماژول وب كليپ

وب کلیپ:
ماژول وب کلیپ این امکان را در اختیار شما قرار می دهد تا که بخشی از یک وب سایت دیگر و یا یک سامانه مبتنی بر وب را در سایت خود نمایش دهید. این ماژول معمولا برای نمایش اطلاعاتی از سایت های دیگر در سایت خود که به سرعت بروز می شوند، استفاده می شود.این امر در قالب بندی و نمایش بخش بریده شده متناسب با ظاهر سایت بسیار موثر است.
برای ایجاد یک وب کلیپ پس ازتعیین عنوان مورد نظر تنها کافی است آدرس سایت مورد نظر را وارد نمایید. بدین ترتیب وب کلیپ در قالبی مناسب بر روی سایت شما به نمایش در خواهد آمد. با توجه به اینکه سایت مورد نظر در قالب یک فریم به نمایش در می آید، مدیر می تواند نحوه نمایش و همینطور تنظیمات مربوط به ارتفاع را بنا بر سلیقه خود بر حسب پیکسل تعیین نماید.
سایر امکانات ماژول وب کلیپ:
مدیریت ایجاد، ویرایش و حذف وب کلیپ ها:
مدیر با سهولت می تواند در کمترین زمان نسبت به ایجاد وب کلیپ بر روی سایت خود اقدام نماید. همچنین قادر خواهد بود تا در صورت نیاز وب کلیپ های ایجاد شده را حذف و یا ویرایش نماید.
تعيين نام مستعار برای وب کلیپ ایجاد شده:
نام مستعار ایجاد شده فقط از طریق کنترل پنل و برای مدیران سایت قابل نمایش است. مهمترین کاربرد این گزینه هنگامی است که از سایت به صورت چند زبانه استفاده می شود.چنانچه زبان استفاده شده برای شما و یا مدیران سایت قابل فهم نباشد، می توان با استفاده از نام مستعار مفهومی برای آن ایجاد کرد تا مدیران سایت بتوانند در سایر صفحات، وب کلیپ ایجاد شده در صفحه مرکز مدیریت وب کلیپ ها را شناسایی کنند.
قراردادن یادداشت پیرامون وب کلیپ ایجاد شده:
از این بخش برای ایجاد توضیحات پیرامون وب کلیپ ایجاد شده استفاده می گردد. توجه داشته باشد که این توضیحات فقط برای مدیران سایت و از طریق کنترل پنل قابل دسترسی می باشد و بر روی سایت نمایش داده نمی شود.
تعیین وضعیت فعال یا غیر فعال بودن وب كليپ ایجاد شده:
در صورتیکه که بخواهید این وب کلیپ بر روی سایت قرار نگیرد آن را در وضعیت غیر فعال قرار دهید.
استفاده از فیلتر جهت جستجوی وب كليپ هاي ایجاد شده بر اساس معیار های زمان ایجاد، وضعیت، تائیدیه و سازنده:
می توان لینک های ایجاد شده را بر اساس آیتم های فوق جستجو و یا گزارش گیری نمایید.
امکان مرتب سازی لیست وب کلیپ های ایجاد شده:
براساس عنوان، گروه، اولویت، زمان ایجاد، تائیدیه، وضعیت برای لیست وب کلیپ ها امکان مرتب سازی وجود دارد.
نمایش مشخصات ثبتی برای وب كليپ هاي ایجاد شده:
این نمایش اطلاعات بر اساس مواردی همچون زمان ایجاد، سازنده، تائیدیه، آخرین بروز رسانی و این که چه کسی آخرین بروز رسانی را انجام داده است می باشد.
امکان تعیین تعداد وب كليپ های نمایش داده شده در صفحه مرکز مدیریت وب كليپ ها:
با توجه به قابلیت صفحه بندی لیست وب کلیپ های ایجاد شده در صفحه مدیریت وب کلیپ ها، مدیر قادر خواهد بود تعداد وب کلیپ های ایجاد شده ی مورد نیاز برای نمایش در هر صفحه بر روی سایت را، تایید نماید.

ِ