021 8883 8600 021 8883 8700

ورود اعضاء

شناسه کاربری:
رمز عبور:

تاییدیه نمایندگی

Europa SSL Certificate

Certificate

گواهینامه SSL

گواهینامه OV SSL

گواهینامه امنیتی OV SSL با تایید سازمانی یا Organization Validation در حال حاضر قابل ارائه به کلیه سازمانها و اشخاص حقوقی در ایران می باشد این گواهینامه به صورت استاندارد و wildcard قابل ارائه بوده و تعرفه قیمت به همراه مدارک مورد نیاز و همچنین مدت زمان صدور ...

ادامه
قیمت انواع گواهینامه SSL

برای رفع نیاز سازمان های بزرگ که جهت زیر مجموعه های زیادی از دامنه اصلی نیاز به خرید گواهینامه امنیتی SSL دارند راهکار اقتصادی و استاندارد Wild Card توصیه می شود. در این روش با تهیه یک گواهینامه تمامی زیر دامنه های یک سازمان تحت پوشش آن مجوز ...

ادامه
گواهینامه DV SSL

در صدور گواهینامه DV هيچ گونه بررسي بر روي مالک دامنه انجام نمي پذيرد. این بدین معنی است احراز هویت تنها از طریق اطلاعات مندرج در Whois دامنه مورد بررسی قرار می گیرد. در حال حاضر صدور اين گواهينامه ها تنها براي نام هاي دامنه gTLD و با شرايط خاص امکان ...

ادامه

SSL چیست ؟

SSL در خلاصه ترین تعریف، رمز نگاری اطلاعاتی است که بین سرور و کاربر یک سایت مبادله می شود. به عنوان مثال اطلاعات کارت اعتباری هنگام خرید اینترنتی در لحظه ای که فرم ارسال می شود در مسیر رسیدن به سرور اگر رمز گذاری نشده باشد ممکن است توسط افراد سودجو مورد سوءاستفاده قرار بگیرد به همین منظور جهت حفظ امنیت داده های ارسالی که اهمیت زیادی دارند با استفاده از SSL رمزگذاری انجام می شود.

چرا SSL ؟

SSL علاوه بر امنیتی که در جهت محافظت از داده های مهم انجام می دهد، نشان دهنده اهمیتی است که سازمان دارنده گواهینامه به امنیت داده و در بین کاربران ایجاد اطمینان و آرامش خاطر، خصوصا در هنگام خرید اینترنتی می نماید. ضمن اینکه فروشگاههای اینترنتی که در کشور ما نماد الکترونیک دارند در صورت داشتن گواهینامه امنیتی از اعتبار بیشتری برخوردار شده و 2 ستاره می شوند. همچنین گواهینامه امنیتی SSL در برقراری امنیت محتوای ایمیل ها نیز کاربرد بسیار ارزشمندی دارد و سازمانهایی که به محرمانه ماندن مکاتبات خود اهمیت می دهند می توانند از این سرویس در سرور ایمیل خود استفاده نمایند. کارکردهای امن سازی ارتباط بین کلاینت و سرور تنها به این موارد منتهی نمی شود و سازمانهای مختلف بسته به نیاز خود ممکن است از این سرویس استفاده نمایند به عنوان مثال بسیاری از سازمانها حتی در روترهای داخلی خود از گواهینامه SSL استفاده می نمایند.

چگونه می توان تشخیص داد سایتی از گواهینامه SSL برخوردار می باشد ؟

با مشاهده https به جای http در URL ( آدرس اینترنتی ) وب سایت مورد نظر و علامت قفل در مرورگر می توان از وجود گواهینامه SSL اطمینان حاصل نمود. همچنین با کلیک بر روی علامت گواهینامه امنیتی می توان از جزئیات صادر کننده گواهینامه ، اطلاعات تاریخ شروع و اعتبار آن آگاهی های لازم را کسب نمایید. در سرویسهایی مثل SMTP/POP3 تغییر پورتها به پورتهای امن از جمله 465 و 995 نشان دهنده استفاده از گواهینامه امنیتی SSL می باشد.

گواهینامه SSL برای چه وب سایت های ضروری می باشد؟

گواهینامه SSL ممکن است برای همه کاربرد نداشته باشد ولی تمامی سایت هایی که دارای تراکنش های مالی(خرید آنلاین)، وارد نمودن هویت و اطلاعات محرمانه مشتریان می باشند و نیز به دنبال افزایش امنیت هستند بهتر است دارای گواهینامه اس اس ال باشند تا داده ها مطابق با پروتکل امنیتی رمزگذاری منتقل شود. وب سایتهایی مثل گالری تصاویر غیر محرمانه یا وب سایتهای اطلاع رسانی کمتر به این گواهینامه ها نیاز داند ولی سرویس دهنده های ایمیل و فرمهای اطلاعات محرمانه یا هر گونه اطلاعات مالی و محرمانه حتما به این سروس نیاز خواهند داشت.

تفاوت گواهینامه WILDCARD و SAN :

با تهیه گواهینامه Wildcard و تهیه تنها یک گواهینامه و یک بار پرداخت علاوه بر نام دامنه ی اصلی امکان اختصاص لایه ی امن ( SSL) بر روی تمامی زیر دامنه های موجود و سرورهای مختلف آن دامین میسر می باشد . این نوع گواهینامه SSL برای سازمان ها و شرکت هایی توصیه می شود که تعداد زیادی زیر دامنه یا sub-domain دارند.
گواهینامه SAN در کنار گواهینامه استاندارد بر روی دامنه ی اصلی مورد استفاده قرار می گیرد و شباهت زیادی به wild card دارد با این تفاوت که به جای تمام زیر دامنه ها تنها 5 الی 10 نام سرور را شامل می شود در صورتی که اختصاص SSL برای تمامی بخش ها و زیر دامنه ها مورد نظر نباشد، SAN گزینه ی مناسب و مقرون به صرفه تری به شمار می آید.

روند دریافت گواهینامه SSL :


مراحل و پروسه ی صدور گواهینامه از تکمیل فرم های درخواست و تعهد نامه شروع و روند تکمیل شامل : Validation یا اعتبار سنجی ، ایجاد فایل CSR و در نهایت صدور و ایجاد گواهینامه از طریق آدرس ایمیل نماینده سازمان پیگیری و خاتمه می یابد. روند درخواست در تمام گواهینامه ها تقریبا یکسان است با این تفاوت که در انواع EV ,OV مدارک نیاز به بررسی بیشتری نسبت به DV دارند و زمان بیشتری سپری می شود.
پس از اختصاص و دریافت گواهینامه به نام دامنه ی اصلی پروسه ی نصب آغاز می گردد. به منظور نصب گواهینامه ssl شبکه دی راهنماهای تصویری مرحله به مرحله را ایجاد نموده است./p>

ارائه انواع گواهینامه های SSL توسط شبکه دی:

  • گواهینامه ی معتبر مخصوص دامنه های ir
  • گواهینامه Wildcard SSL
  • گواهینامه SAN (UC) SSL